Wilfredo Leon zakończy karierę w reprezentacji Polski? Niepokojące wyznanie, ten termin zmartwi kibiców

2022-05-19 19:20
Wilfredo Leon
Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon

Wilfredo Leon zaskoczył kibiców reprezentacji Polski. Gwiazdor kadry w rozmowie z "WP. SportoweFakty" wyznał, kiedy może nastąpić jego koniec przygody w drużynie narodowej. Ta data może zmartwić wielu kibiców, cała prawda wyszła na jaw, takiej wypowiedzi Wilfredo Leona nikt nie mógł się spodziewać.

Wilfredo Leon postanowił zadziwić fanów reprezentacji Polski. Siatkarz kadry porozmawiał ze "WP. SportoweFakty" i dał sugestię, kiedy właściwie może skończyć zmagania w reprezentacji Polski, podając nawet potencjalną datę swojego pożegnania. Te słowa zmartwią największych fanów, nie zostało dużo czasu.

Reprezentant Polski przekazał wspaniałą wiadomość! Karol Linetty został ojcem, wielkie gratulacje dla piłkarza!

Wilfredo Leon wie, kiedy skończy z reprezentacją Polski? Zastanawiające słowa siatkarza 

W trakcie rozmowy z "WP. SportoweFakty", Leon przyznał, że sam nie wie, jak będzie wyglądać jego przyszłość w reprezentacji Polski. Jak sam mówi, na razie ma 29 lat i czuje się dobrze, ale nie może wykluczyć, że ten stan będzie utrzymywał się przez najbliższe 4-5 lata.

- Trochę mi smutno, że kilku kolegów zakończyło reprezentacyjne kariery. Oni najlepiej znają swoje organizmy i wiedzą, ile jeszcze mogą z siebie dać. Ja mam 29 lat i czuję się dobrze, ale nie wiem, jak będzie za cztery czy pięć sezonów. Występując zarówno w klubie, jak i w reprezentacji, eksploatujesz swoje ciało zdecydowanie bardziej niż ci, którzy uczestniczą tylko w rozgrywkach klubowych. Gramy przez cały rok praktycznie bez przerwy. Gdybyśmy mieli ich więcej, międzynarodowe kariery wielu zawodników moim zdaniem potrwałyby dłużej. - powiedział Wilfredo Leon.

Garri Kasparow specjalnie dla „SE” o Putinie, wojnie i szachach: Może nie zrobiłem dość, by powstrzymać potwora [WYWIAD]

Aby zobaczyć prawdę na temat wiary Wilfredo Leona, przejdź do galerii poniżej.

Wilfredo Leon nie ma wątpliwości co do przyszłości. Wskazał konkretny przykład

Leon, w rozmowie z "WP. SportoweFakty" wskazał postać  Mateja Kazijskiego, który od lat prezentuje najwyższy, światowy poziom, jednak od kilku sezonów nie pojawia się już na meczach reprezentacji Bułgarii.

- Spójrzcie, na jakim poziomie wciąż gra Matej Kazijski, mimo że ma już 38 lat. Występuje w czołowej drużynie Serie A, zagra w finale Ligi Mistrzów. Myślę, że nie byłby w stanie utrzymywać takiego poziomu do dziś, gdyby występował i w Trentino, i w reprezentacji Bułgarii. Ale w drużynie narodowej nie gra już od dawna. - powiedział Wilfredo Leon w rozmowie z "WP. SportoweFakty".

Wilfredo Leon: Czy ktoś może nas pokonać?
Sonda
Czy Wilfredo Leon zagra kiedyś w PlusLidze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze