Karol Linetty

i

Autor: Cyfrasport Karol Linetty

Reprezentant Polski przekazał wspaniałą wiadomość! Karol Linetty został ojcem, wielkie gratulacje dla piłkarza!

2022-05-19 16:53

Karol Linetty został ojcem! Gracz reprezentacji Polski, który występuje na co dzień we włoskim Torino, doczekał się córeczki, o czym poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Gracz, powołany na mecze Ligi Narodów UEFA przez Czesława Michniewicza ma co świętować!

Karol Linetty przekazał kibicom wspaniałą wiadomość. Piłkarz reprezentacji Polski, który występuje na co dzień w Serie A w drużynie Torino, został ojcem! Jego ukochana urodziła córeczkę, której para nadała imię Ines. Piłkarz reprezentacji Polski ma wielkie powody do świętowania!

Robert Kubica wróci do bolidu F1! Mamy oficjalne potwierdzenie, ma specjalną misję

Karol Linetty ojcem! Reprezentant Polski przesłał wspaniałą wiadomość

Były gracz Lecha Poznań i Sampdorii Genua przekazał radosną informację o zostaniu tatą za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Pomocnik, występujący w drużynie "Byków" z Turynu nie mógł powstrzymać wielkiej radości. 

- Nasza Rodzinka właśnie się powiększyła. Witamy na świecie Ines - napisał uradowany zawodnik za pośrednictwem swojego konta na platformie Instagram.

W kierunku piłkarza popłynęła masa gratulacji ze strony kibiców, a także przedstawicieli PZPN, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych "Łączy Nas Piłka" przekazali wspaniałe życzenia świeżo upieczonemu tacie, a także jego ukochanej. Gracz włoskiej Serie A ma co świętować przed przyjazdem na mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów UEFA.

Rafael Nadal zobaczył Igę Świątek i nie wytrzymał. Jego reakcja zachwyciła fanów, wspaniały gest

Aby zobaczyć zdjęcia Karola Linetty'ego z piękną ukochaną, przejdź do galerii poniżej.

Kibice gratulują Linettemu. Ważny dzień w życiu piłkarza

Narodziny dziecka zawsze są wielkim świętem, to też zawodnik Torino dostał masę życzeń z powodu wielkiego dnia w swoim życiu. Na miły gest w kierunku reprezentanta Polski zdecydował się portal "Łączy Nas Piłka", który opublikował życzenia dla gracza Torino i jego ukochanej.

- Gratulacje dla taty - Karola Linettego i dzielnej mamy! Witamy na świecie małą Ines. Życzymy dużo zdrówka i wszystkiego dobrego dla całej rodzinki! - czytamy na publikacji "Łączy Nas Piłka" na Facebooku.

Karol Linetty

i

Autor: instagram.com/linetty_7
Sonda
Karol Linetty - lubisz go?
Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze