Nie przestaje szokować!

Chorwacka seksbomba odsłoniła ogromne pośladki. Ivana Knoll nadal szokuje, przesłania ją jedynie cienki paseczek

2023-01-17 17:14

Ivana Knoll nie przestaje zaskakiwać! Chorwacka supeer modelka i miss mundialu w Katarze pokazała swoje piękne oblicze na mediach społecznościowych, zamieszczając wyjątkowo gorące zdjęcia. Seksbomba znana z pokazywania się na meczach swojej kadry narodowej tym razem odsłoniła ogromne pośladki, które zasłania wyłącznie skromny paseczek jej kostiumu kąpielowego. Tak gorące zdjęcia trzeba zobaczyć!

Ivana Knoll nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda światowego modelingu, o której zrobiło się nieprawdopodobnie głośno przy okazji rozgrywania piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, postanowiła zamieścić swoje gorące zdjęcia na mediach społecznościowych. Znana z nieprzeciętnej urody Chorwatka pokazała wyjątkowo odważne zdjęcia, na których chwali się swoimi ogromnymi pośladkami. Może się zrobić gorąco!

Ivana Knoll pokazała swoje ogromne pośladki. Gorąca sesja miss mundialu!

O Ivanie Knoll kibice na całym świecie usłyszeli na przełomie listopada i grudnia 2022 roku, kiedy zaczęły się piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze. Modelka bardzo aktywnie wspierała w nich swoją ojczyznę, Chorwację, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce na imprezie, a sama Knoll mogła pochwalić się tytułem miss mistrzostw. Po skończeniu piłkarskiego święta popularność Knoll wcale się nie skończyła, a ona sama bardzo uaktywniła się na swoich mediach społecznościowych, gdzie zasypuje fanów bardzo odważnymi zdjęciami. Tym razem modelka wystąpiła w bardzo obcisłym kostiumie kąpielowym, który ukazał jej pokaźne pośladki. Te zdjęcia trzeba zobaczyć! Aby zobaczyć zdjęcia chorwackiej miss, przejdź do galerii.

Sonda
Czy podoba Ci się Ivana Knoll?

Seks to zdrowie! Nie wieczysz? Posłuchaj rozmowy z ekspertką!

Listen on Spreaker.
Najnowsze