Ivana Knoll

i

Autor: Instagram/Ivana Knoll Ivana Knoll

Można mu wybaczyć

Chorwacka seksbomba sprawiła, że kibicowi w Katarze opadła szczęka. Nie mógł wyjść z podziwu dla krągłości miss mundialu, przyłapała go kamera

2022-12-13 13:26

Mundial to wielkie święto piłki nożnej, które zawsze gromadzi wielkie gwiazdy. Nie tylko te biegające po boisku, lecz także te na trybunach. Wielkie imprezy często tworzą nowe postaci i nie inaczej jest w Katarze. Wielką popularność zdobyła tam chorwacka piękność - Ivana Knoll. Modelka na całym świecie została okrzyknięta miss mundialu i powala na każdym meczu Chorwacji. Na jednym z nich sprawiła, że kibicowi po prostu opadła szczęka! Mężczyzna nie mógł wyjść z podziwu na widok jej krągłości i został przyłapany.

Do końca mundialu w Katarze pozostały już tylko cztery decydujące mecze, które wyłonią medalistów. Wkrótce okaże się, który piłkarz zostanie największą gwiazdą tegorocznego turnieju, jednak wiadomo już, że wyjątkowe uznanie na trybunach zdobyła Ivana Knoll. Chorwatka od początku mistrzostw świata przyciągnęła uwagę tłumu. Nie przeszkadzały jej restrykcyjne reguły dotyczące ubioru kobiet panujące w Katarze i modelka chętnie eksponowała swoje wdzięki. Problemu nie mają z tym również szejkowie, którzy z przyjemnością podziwiają ją na kolejnych meczach. Chorwacja dotarła już do półfinału, w którym zmierzy się z Argentyną i Knoll z pewnością nie odpuści takiej okazji, by wesprzeć swoją reprezentację. Tym bardziej, że w ćwierćfinale z innym gigantem z Ameryki Południowej przyniosła jej szczęście.

Kibic nie mógł wyjść z podziwu na widok chorwackiej miss mundialu. Ivana Knoll go zachwyciła

To Brazylia była zdecydowanym faworytem starcia z Chorwatami, jednak odpadła po rzutach karnych. Piękna Ivana po ostatnim gwizdku zatańczyła taniec zwycięstwa i wpadła w ekstazę. Stało się jasne, że niezależnie od wyniku półfinału zostanie w Katarze do samego końca. Będzie wspierać drużynę Zlatko Dalicia w jeszcze dwóch meczach, a fani będą mogli podziwiać jej wdzięki. Miss mundialu chętnie eksponuje głęboki dekolt i czuje się komfortowo w obcisłych spodniach, podkreślających jej krągłości. Taki widok z bliska potrafi zamurować, czego najlepszym przykładem jest jeden z kibiców podczas meczu z Brazylią. Kamera przyłapała mężczyznę w brazylijskiej czapce, gdy patrzył na chorwacką seksbombę z otwartą buzią i ręką założoną na biodro! Z pewnością nie jeden fan zachowałby się podobnie. Chorwatka udostępniła to zdjęcie w mediach społecznościowych z wymownym opisem. Skorzystała w nim z emotikonów wyrażających zdziwienie oraz płacz ze śmiechu. Poniżej znajdziesz wymowne zdjęcie oraz inne gorące fotografie Ivany Knoll:

Sonda
Kto wygra Mundial 2022 w Katarze?
Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze

Maroko wygrywa mundial! Dlaczego?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "KUBACKI W GAZIE, Maroko już wygrało w Katarze" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze