Nie mógł się powstrzymać!

Katarski szejk spojrzał na wielki biust miss mundialu. Ta piękność powala, nie mógł powstrzymać wzroku!

2022-12-02 22:36

Mistrzostwa świata w Katarze pełne są wielkich emocji, bramek i pięknych bramek, które zapiszą się na zawsze w historii sportu, Oprócz sportowych emocji, na trybunach stadionów pojawiają się piękne panie, obok których nie można przejść obojętnie. Jedną z nich jest była miss Chorwacji, Ivana Knoll, która wzbudza wielkie kontrowersje swoim zachowaniem. W trakcie jednego z ostatnich meczów, jej urokom nie mógł ulec jeden z katarskich szejków, który nie mógł odwrócić wzroku od jej dużego biustu. To zdjęcie pokazuje wszystko!

Ivana Knoll jest bez wątpienia jednym z największych symboli mundialu w Katarze. Przepiękna Chorwatka co chwila pojawia się na spotkaniach mistrzostw świata, oglądając mecze swojej reprezentacji w wyjątkowo odważnych stylizacjach. W trakcie jednego z ostatnich spotkań modelka, która nazywana jest "miss mistrzostw świata", była na jednym z ostatnich spotkań mundialu i na jej widok katarski szejk nie mógł przejść obojętnie. Zdjęcie mówi wszystko!

Ivana Knoll zrobiła wielkie wrażenie na katarskim szejku. Zobaczył jej biust i nie mógł się powstrzymać

Postać Ivany Knoll wzbudza wielkie kontrowersje. W Katarze, w którym istnieją bardzo restrykcyjne przepisy obyczajowe, była miss Chorwacji występuje w wyjątkowo odważnych stylizacjach, gdzie odsłania uroki swojej urody. Tym razem, największa piękność mundialu umieściła na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazuje, jak wielkie wrażenie zrobiła na arabskim szejku, który spojrzał na jej potężny biust, a gdy przechodziła, wyciągnął telefon i zrobił jej zdjęcie. Ta fotografia dobitnie pokazuje, jaką Knoll robi furorę w trakcie turnieju o światowy czempionat.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Plaża w Katarze. Skąpo ubrane Argentynki typują wynik meczu z Polską

Jak kadra Michniewicza wypadła na tle dawnych sukcesów Polski na mundialach?

W przeszłości Polska strzelała mnóstwo bramek! POSŁUCHAJ!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Najnowsze