Gorące zdjęcia!

To prawdziwa miss Mundial 2022! Przy takiej piękności Chorwacja musi zostać mistrzem świata (duża galeria)

2022-11-27 8:52

Mistrzostwa Świata obfitują w ilości pięknych bramek i sportowych emocji a na trybunach nie brakuje piękności, które swoim udziałem uświetniają imprezę. Wielkie emocje ze strony fanów, dziennikarzy i mediów wywołuje była miss Chorwacji, Ivana Knöll, która wzbudza swoim wyzywającym ubiorem wielkie kontrowersje. Kiedy zobaczycie jej zdjęcia, nie będziecie mogli uwierzyć. Chorwaci mają dodatkową motywację, aby powalczyć o światowy czempionat.

Mistrzostwa świata w Katarze zaczynają wchodzić w decydującą fazę rozstrzygnięć w fazie grupowej turnieju. Przed nami wielkie emocje, a Chowarcja będzie walczyć o to, aby tak jak przed czteroma laty, pojawić się w finale FIFA World Cup. W internecie prawdziwą furorę robi wielka kibicka chorwackiej kadry, Ivana Knöll, która szokuje swoimi odważnymi stylizacjami. Obok takich zdjęć nie da się przejść obojętnie!

Piękna Chorwatka wspiera swoją drużynę. Mamy gorące zdjęcia

Reprezentacja Chorwacji w swoim pierwszym meczu mistrzostw świata w Katarze zremisowała bezbramkowo z Marokańczykami i nie pokazała jeszcze pełni potencjału swojego składu. Na trybunach w trakcie występu Chorwatów zaobserwować mogliśmy przepiękną kibickę kadry wicemistrzów świata, Ivanę  Knöll. Nie jest to postać anonimowa, gdyż modelka wsławiła się byciem miss swojego kraju. O tym, jak wielką fanką sportu jest, nie trzeba przekonywać nikogo - na swoich mediach społecznościowych wielokrotnie pokazywała się na zawodach sportowych - czy to meczach piłkarskich reprezentacji Chorwacji, czy też na parkietach NBA, gdyż sama mówi o sobie, że jest wielką fanką Miami Heat. Obok jej zdjęć nie można przejść obojętnie i bez wątpienia, jej drużyna narodowa ma teraz potężną dawkę inspiracji, aby dać z siebie wszystko w trakcie nadchodzących spotkań grupowych. Aby zobaczyć gorące zdjęcia Ivany Knöll, przejdź do galerii umieszczonej powyżej.

Sonda
Czy Chorwacja zagra w finale MŚ?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze