Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram Celia Krychowiak

Zrobiło się gorąco!

Krychowiak haruje na mundialu, a jego piękna żona znowu publicznie pokazuje ciało. Oszałamiające zdjęcia

2022-11-25 12:11

Grzegorz Krychowiak start mistrzostw świata 2022 ma już za sobą. Pomocnik spisał się całkiem nieźle, ale na boisku musiał zdrowo się naharować. Podczas gdy reprezentant Polski robi wszystko, by przygotować się do kolejnych wyzwań, jego piękna żona zniewala na Instagramie. Celia Krychowiak właśnie zaprezentowała kolejne fotki, na których prezentuje swoje atrakcyjne ciało.

Grzegorz Krychowiak i Celia Krychowiak przyzwyczaili się już chyba do długotrwałych rozłąk. Reprezentant Polski od lat bierze udział w rozgrywkach najwyższej rangi. Rzutuje to oczywiście w pewien sposób na jego życie prywatne. Sportowiec musi godzić się z tym, że rozbrat z domem i rodziną bywa dość długi. Podobnie zresztą jest w przypadku Celii Krychowiak. Żona piłkarza, znana również pod panieńskim nazwiskiem Celia Jaunat, to światowej sławy modelka. Praca ta wiąże się z nieustannymi podróżami. Tym razem jednak zjawiskowa Celia pozostała w tle, ponieważ jej mąż bierze udział w mundialu w Katarze i to na nim skupia się głównie uwaga fanów i fanek. Tymczasem wybranka serca "Krychy" postanowiła zaskoczyć na Instagramie.

Michniewicz mocno do dziennikarzy: Już z wami nie będę żartował. Od teraz rozmawiamy tylko oficjalnie

Celia Krychowiak pokazała ciało na Instagramie

Celia Krychowiak często publikuje zdjęcia odsłoniętego ciała na Instagramie. Tym razem modelka publicznie pokazała fotki z treningu. Na nic bowiem dieta i pilnowanie posiłków, gdy ciało nie zostanie poddane prawdziwej próbie. Piękna żona reprezentanta Polski doskonale o tym wie i wylewa siódme poty na zajęciach z ciężarami. Treningi dają wyraźne efekty!

O ile wyrzeźbiony brzuch żony Krychowiaka stał się już w zasadzie legendarny, o tyle nikt nie skupiał się dotychczas na jej bicepsie. A ten wyrósł jak na drożdżach! Zdjęcie wrzucone na portal społecznościowy zrobi wrażenie nawet na tych, którzy regularnie uczęszczają na siłownię.

Maciej Szczęsny ma poważne zmartwienie przed Polska - Arabia Saudyjska. Sędzia nam przeszkodzi?

Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram Celia Krychowiak

Celia haruje, Krychowiak gra na mundialu

Celia Krychowiak postanowiła więc nie próżnować pod nieobecność męża. Kibice z pewnością mają nadzieję, że rozłąka zakochanego małżeństwa potrwa dłużej niż trzy mecze biało-czerwonych w Katarze. Będzie to bowiem oznaczało, że plan został wykonany i nasza drużyna narodowa awansowała do fazy pucharowej mistrzostw świata.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze