Maciej Szczęsny

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SE Maciej Szczęsny

Katar Express

Maciej Szczęsny ma poważne zmartwienie przed Polska - Arabia Saudyjska. Sędzia nam przeszkodzi?

2022-11-25 12:00

Cała Polska czeka na mecz z Arabią Saudyjską. Na mistrzostwach świata 2022 Biało-czerwoni zmierzą się w meczu o niezwykłą stawkę. Triumf z Arabią jest konieczny, jeśli marzymy o wyjściu z grupy i trafieniu do fazy pucharowej. Maciej Szczęsny w programie Katar Express przyznał, że potencjalnie odpadnięcie Kataru z MŚ może przeszkodzić ekipie Czesława Michniewicza.

Czy odpadnięcie Kataru z mistrzostw świata może przeszkodzić reprezentacji Polski w walce w meczu z Arabią Saudyjską? Maciej Szczęsny w programie "Katar Express" martwi się o próbę namieszania w naszej grupie. Między wierszami przyznał, że dla utrzymania uwagi na Bliskim Wschodzie po potencjalnym odpadnięciu Kataru Polska może mieć "potrójnie pod górę".

Neymar płakał z bólu przez kontuzję! Tak wyglądała jego stopa po meczu Brazylia – Serbia. Okropne zdjęcie

Maciej Szczęsny w Katar Express: Polska może mieć potrójnie pod górę

Maciej Szczęsny nie ukrywa, że jego zdaniem odpadnięcie Kataru z MŚ może oddziałowywać na sobotnie spotkanie Polska - Arabia Saudyjska.

- Nie przypadkiem spytałem, czy pociesza cię to, że gospodarze będą pierwszymi, którzy wylecą z turnieju. To mnie trochę przybije. Nie kibicuję Katarczykom - tak, Boże broń, nie jest. Spodziewam się, że dla podtrzymania uwagi w regionie na Bliskim Wschodzie jutro będziemy mieli potrójnie pod górę i potrójnie ciężko ze względu na sposób sędziowania. Został wybrany doświadczony Brazylijczyk, ale to określenie jest bardzo pojemne - lekko ironizuje Szczęsny.

Michniewicz mocno do dziennikarzy: Już z wami nie będę żartował. Od teraz rozmawiamy tylko oficjalnie

Jan Tomaszewski: Arabia Saudyjska nie jest w stanie się zregenerować

Jan Tomaszewski zgadza się z Maciejem Szczęsnym, ale ma jeszcze jedną uwagę. Ta dotyczy stylu naszej gry.

- Zgadzam się, jeśli chodzi o sędziego. Jeśli jutro zagramy normalny futbol, a nie jakiś "autobus" to jestem przekonany, że Arabia Saudyjska nie jest w stanie zregenerować tego, co stracili w meczu z Argentyną - przyznał.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska?
Gwiazdy mundialu. Tragiczny los piłkarzy. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze