Maciej Szczęsny

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SE Maciej Szczęsny

Katar Express

Maciej Szczęsny ma poważne zmartwienie przed Polska - Arabia Saudyjska. Sędzia nam przeszkodzi?

2022-11-25 12:00

Cała Polska czeka na mecz z Arabią Saudyjską. Na mistrzostwach świata 2022 Biało-czerwoni zmierzą się w meczu o niezwykłą stawkę. Triumf z Arabią jest konieczny, jeśli marzymy o wyjściu z grupy i trafieniu do fazy pucharowej. Maciej Szczęsny w programie Katar Express przyznał, że potencjalnie odpadnięcie Kataru z MŚ może przeszkodzić ekipie Czesława Michniewicza.

Czy odpadnięcie Kataru z mistrzostw świata może przeszkodzić reprezentacji Polski w walce w meczu z Arabią Saudyjską? Maciej Szczęsny w programie "Katar Express" martwi się o próbę namieszania w naszej grupie. Między wierszami przyznał, że dla utrzymania uwagi na Bliskim Wschodzie po potencjalnym odpadnięciu Kataru Polska może mieć "potrójnie pod górę".

Neymar płakał z bólu przez kontuzję! Tak wyglądała jego stopa po meczu Brazylia – Serbia. Okropne zdjęcie

Maciej Szczęsny w Katar Express: Polska może mieć potrójnie pod górę

Maciej Szczęsny nie ukrywa, że jego zdaniem odpadnięcie Kataru z MŚ może oddziałowywać na sobotnie spotkanie Polska - Arabia Saudyjska.

- Nie przypadkiem spytałem, czy pociesza cię to, że gospodarze będą pierwszymi, którzy wylecą z turnieju. To mnie trochę przybije. Nie kibicuję Katarczykom - tak, Boże broń, nie jest. Spodziewam się, że dla podtrzymania uwagi w regionie na Bliskim Wschodzie jutro będziemy mieli potrójnie pod górę i potrójnie ciężko ze względu na sposób sędziowania. Został wybrany doświadczony Brazylijczyk, ale to określenie jest bardzo pojemne - lekko ironizuje Szczęsny.

Michniewicz mocno do dziennikarzy: Już z wami nie będę żartował. Od teraz rozmawiamy tylko oficjalnie

Jan Tomaszewski: Arabia Saudyjska nie jest w stanie się zregenerować

Jan Tomaszewski zgadza się z Maciejem Szczęsnym, ale ma jeszcze jedną uwagę. Ta dotyczy stylu naszej gry.

- Zgadzam się, jeśli chodzi o sędziego. Jeśli jutro zagramy normalny futbol, a nie jakiś "autobus" to jestem przekonany, że Arabia Saudyjska nie jest w stanie zregenerować tego, co stracili w meczu z Argentyną - przyznał.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska?
Gwiazdy mundialu. Tragiczny los piłkarzy. Niezapomniani
Najnowsze