Ufff... Ależ emocje!

Seksowna Miss BumBum z miłości do Leo Messiego rozebrała się do naga! Tak kibicuje Suzy Cortez! ZDJĘCIA

2022-12-10 15:52

Suzy Cortez to wielka fanka Leo Messiego i z tej miłości robi szalone rzeczy. Po zwycięstwie Argentyny nad Holandią seksowna Miss BumBum Brazylii (Miss Pupy) rozebrała się do naga i pomalowała swoje zmysłowe ciało w argentyńskie barwy. Modelka ta każdym kroku podkreśla, jak bardzo kocha i podziwia Leo Messiego, a wykorzystuje przy tym to, co ma najlepsze - swoje boskie ciało. - Już od października powtarzam, że w finale mundialu w Katarze zagrają Argentyna i Francja. I że Leo Messi będzie mistrzem! - triumfuje hojnie obdarzona przez naturę Suzy Cortez. Zobaczcie co zrobiła Miss BubBum, mamy dla Was gorące ZDJĘCIA!

O Suzy Cortez zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy w cuglach zdobyła tytuł najładniejszej pupy Brazylii (Miss BumBum). Wśród reprezentantek każdego ze stanów nie brakowało mocnych rywalek jak np. sobowtórka Kardashian, ale Suzy zmiażdżyła konkurencję. Rosnącą popularność podkręca, zamieszczając w internecie swoje kolejne gorące fotki, na których często pozuje w koszulce swojego idola - Leo Messiego. Suzy Cortez na co dzień kibicuje brazylijskiemu Sao Paulo, ale nic nie może się równać z uczuciem, którym darzy Argentyńczyka. - Jest lepszym piłkarzem niż Cristiano Ronaldo - przekonywała, malując swoje seksowne nagie ciało na cześć idola.

Teraz Miss BumBum znów zaskoczyła. Po zwycięstwie Argentyny nad Holandią Suzy Cortez na Instagramie zamieściła zmysłowe zdjęcia, na których swoje nagie ciało ma pomalowane w argentyńskie barwy. Kibicom piłki nożnej nie trzeba tłumaczyć, jak silna jest rywalizacja i niechęć między Brazylijczykami i Argentyńczykami - futbolowymi potęgami z Ameryki Południowej. Suzy Cortez pozostaje mimo to wierna Leo Messiemu i jest przekonana, że za tydzień jej idol zostanie mistrzem świata. - Już od października powtarzam, że w finale mundialu w Katarze zagrają Argentyna i Francja. I że Leo Messi będzie mistrzem! - przekonuje Miss BumBum.

Leo Messi wpadł w szał po meczu! "Na co się gapisz głupku?!" - tak wykrzykiwał do Holendra! [WIDEO]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz
Najnowsze