Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram/celiajaunat Celia Krychowiak

Zdjęcie mówi wszystko

Tak naprawdę wygląda ciało żony Krychowiaka. Totalna metamorfoza Celii Krychowiak, nic się nie ukryło

2022-11-30 6:34

Dbanie o swoje ciało i pilnowanie, aby nie przybył żaden zbędny gram tłuszczu, to obecnie cel wielu osób. Zdrowy tryb życia stał się ważnym trendem również wśród znanych postaci. O swoje ciało niebywale dba żona Grzegorza Krychowiaka, Celia. Modelka w mediach społecznościowych pokazała, jaką metamorfozę przeszła w ostatnich miesiącach. A ta robi ogromne wrażenie.

Grzegorz Krychowiak i Celia Krychowiak to jedna z najpopularniejszych par sportowych w Polsce. Piłkarz i modelka tworzą związek od bardzo dawna, a parę lat temu postanowili go sformalizować i pobrali się. Parę łączy miłość oraz pasja do mody i podróży. Niejednokrotnie publikowali zdjęcia z egzotycznych wypraw, czy wspólnych sesji fotograficznych.

Celia Krychowiak i jej metamorfoza. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

Okazuje się, że oboje mocno dbają również o swoje ciało. U Grzegorza Krychowiaka to naturalne, gdyż jako zawodowy piłkarz musi pilnować, aby tkanka tłuszczowa była na niskim poziomie. W innym wypadku mógłby napotkać wiele nieprzychylnych komentarzy, a co najważniejsze, mógłby mieć problemy z formą. Ale w ostatnim czasie można było również zauważyć ogromną przemianę u jego żony. Ciało Celii Krychowiak w ostatnich miesiącach uległo wielkiej przemianie, co widać jak na dłoni na zdjęciach, które odsłaniają jej brzuch, czy nogi. Sama ukochana piłkarza reprezentacji Polski pokazała niedawno fotografię, która nie pozostawia żadnych złudzeń. Widać na niej doskonale, jak zmieniła się sylwetka Celii Krychowiak. I można jedynie pozazdrościć takiej wytrwałości w ćwiczeniach. Fotografię znajdziecie poniżej.

Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram/celiajaunat Celia Krychowiak
Plaża w Katarze. Skąpo ubrane Argentynki typują wynik meczu z Polską
Najnowsze