Sławomir Peszko

i

Autor: Instagram/Sławomir Peszko Sławomir Peszko

Błogie chwile „Peszkina”

Wydało się, jak wygląda ciało 37-letniego Sławomira Peszki. Tego już nie dało się ukryć, wszystko się nagrało

2022-11-27 17:30

Dla reprezentacji Polski niedziela okazała się dniem wolnym. To nagroda od selekcjonera Czesława Michniewicza za zwycięstwo 2:0 nad Arabią Saudyjską. Jak się okazuje, na chwile relaksu pozwolił sobie także Sławomir Peszko, który także przebywa obecnie w Katarze i z bliska ogląda swoich niedawnych partnerów boiskowych. Trzeba przyznać, że „Peszkin” pomimo 37 lat na karku wciąż utrzymuje dobrą formę.

W środę zagramy o awans

Reprezentanci Polski po rozczarowującym, bezbramkowym remisie z Meksykiem, przeciwko Arabii Saudyjskiej zagrali już zdecydowanie lepiej. Co najważniejsze, udało im się sięgnąć po trzy punkty, które sprawiają, że przed ostatnią serią gier w grupie C biało-czerwoni są liderem tabeli. Wygraną zapewniły nam bramki zdobyte przez Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego, ale nie sposób nie docenić znakomitej postawy Wojciecha Szczęsnego. 32-letni golkiper zaliczył fenomenalne zawody, będąc głównym architektem sobotniego zwycięstwa broniąc m.in. rzut karny oraz jego dobitkę.

Belgia - Maroko WYNIK: Czerwone Diabły poskromione! Maroko rozbiło faworytów do medalu!

„Peszkin” wciąż w formie

Nasi zawodnicy – w nagrodę za zwycięstwo nad Saudyjczykami – w niedzielę otrzymali od selekcjonera Czesława Michniewicza dzień wolny. Najwyraźniej na chwile błogiego relaksu pozwolili sobie także dziennikarze i eksperci przebywający aktualnie w Katarze. Dotyczy to także Sławomira Peszko, który z bliska ma okazję kibicować zawodnikom, z którymi jeszcze niedawno występował w reprezentacji. „Peszkin” postanowił skorzystać ze znakomitej pogody postanowił wybrać się na plażę i trzeba przyznać, że pomimo 37 lat na karku wciąż znajduje się w naprawdę dobrej formie. Pozazdrościć!

Krwawe burdy na stadionie. Kibice zespołów z polskiej grupy dali żenujący popis. Dantejskie sceny

Sytuacja w grupie C

Po dwóch seriach gier w grupie C na czele znajdują się Polacy, którzy mają 4 punkty na koncie. Kolejne miejsca zajmują Argentyna oraz Arabia Saudyjska (obie po 3 punkty), stawkę z jednym „oczkiem” zamykają natomiast Meksykanie. Wszystkie cztery zespoły wciąż pozostają jednak w grze o awans do 1/8 finału, a wszystko rozstrzygnie się w środę wieczorem. Biało-czerwoni zagrają wówczas z Argentyną, Arabia Saudyjska zmierzy się z kolei z Meksykiem.

Sonda
Czy reprezentacja Polski wyjdzie ze swojej grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Tomaszewski ocenia Michniewicza za mecz z Arabią Saudyjską!

Sławomir Peszko na plaży w Katarze. Galeria poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze