Ana Maria Marković

i

Autor: Instagram/anamxrkovic Ana Maria Marković

Piękna fotografia

Wyznała swoją słabość do Lewandowskiego. Teraz kusi pikantnymi zdjęciami. Najpiękniejsza piłkarka świata znów zachwyca

2022-12-13 22:03

O Anie Marii Marković polscy kibice mogli usłyszeć dopiero niedawno. Okazało się bowiem, że reprezentantka Chorwacji w piłce nożnej jest wielką fanką Roberta Lewandowskiego i uznaje go za najlepszego zawodnika występującego w lidze hiszpańskiej. Marković zachwyca fanów nie tylko na boisku, ale również dzięki zdjęciom. Niedawno opublikowała pikantną fotografię z wakacji.

Ana Maria Marković już jakiś czas temu gościła na czołówkach serwisów sportowych. Chorwatka przez wielu fanów została okrzyknięta najpiękniejszą piłkarką na świecie, z czym trudno się nie zgodzić. Blondwłosa piękność urodziła się w Chorwacji, ale jako nastolatka przeniosła się z rodzicami do Szwajcarii, gdzie zaczęła karierę piłkarską w klubie FC Zurich Frauen.

Najpiękniejsza piłkarska świata zachwyca zdjęciem. Aż robi się gorąco

Obecnie występuje w innym klubie z Zurychu, a mianowicie w Grasshopper. Na swoim koncie ma również dziewięć spotkań w reprezentacji Chorwacji. Niedawno media podbiło jej wyznanie, że jest fanką Roberta Lewandowskiego. Marković niegdyś żaliła się w mediach, że zgłasza się do niej wielu mężczyzn, chcąc być jej menedżerami, ale wie, że ma to swoje drugie dno. - Wiem doskonale, czego ode mnie chcą. Nigdy nie widzieli, jak gram w piłkę, patrząc tylko na mój wygląd. Jest mi z tego powody przykro - stwierdziła Marković. Piłkarka nie przestaje jednak publikować pikantnych zdjęć w sieci.

Ana Maria Marković - pikantna fotografia

Na Instagramie ma aż półtora miliona obserwujących. Ostatnio jej fani mogli zobaczyć fotografie z wakacji. Jak wynika z posta, Marković przebywa w Meksyku, gdzie raczy się kokosem, a jednocześnie pokazuje się w bikini. Wielu internautów zamieściło komentarze chwalące sylwetkę zawodniczki.

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Najnowsze