Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Niewiarygodna forma

Przecież to jest nie do pomyślenia, jak faktycznie wygląda ciało Roberta Lewandowskiego. Nawet Michał Anioł by takiego nie wyrzeźbił

2023-07-18 7:12

Robert Lewandowski powoli kończy swój urlop i lada moment zacznie przygotowania do kolejnego sezonu. W ostatnich tygodniach miał okazję, aby spędzić zdecydowanie więcej czasu z rodziną i odpoczywał na urlopie. Rzecz jasna podczas wakacji nie zapominał o dbaniu o swoją sylwetkę. Lewandowski pokazał zdjęcie, które potwierdza, że mógłby stanowić za wzór dla wielu osób marzących o idealnej formie.

Miniony sezon nie był do końca łatwy dla Roberta Lewandowskiego. Zwłaszcza okres po mundialu nie mógł uznać za dobry, bo strzelał mało bramek i jego strzelba nieco się zacięła. Pod koniec rozgrywek znów przypomniał o swoich umiejętnościach strzeleckich i doprowadził FC Barcelona do mistrzostwa Hiszpanii. Kolejny sezon będzie dla "Lewego" i Blaugrany wyzwaniem, bo fani z Camp Nou wymagają sukcesów w europejskich pucharach.

Lewandowski odsłonił ciało. Nieprawdopodobny widok

Na razie jednak kapitan reprezentacji Polski mógł skupić się na zasłużonym odpoczynku. Na jego profilach w mediach społecznościowych widać było, że intensywnie i ciekawie spędza ten czas. Między innymi zdecydował się na odnowienie przysięgi małżeńskiej z Anną Lewandowską. Zawodnik Dumy Katalonii musi jednak powoli żegnać się z wakacjami, bo będzie zaczynał pracę na pełnych obrotach.

Lewandowscy wrócili już do Hiszpanii, o czym mogą świadczyć nagrania i zdjęcia piłkarza. Przede wszystkim jedna fotografia zachwyciła fanów. Widać na niej Lewandowskiego z podwiniętą koszulką, który prezentuje wysportowane ciało. Polak ma niemal idealną sylwetkę, która podkreśla najmniejszy mięsień jego ciała. - Kochany nasz Adonis - brzmi jeden z komentarzy.

Sonda
Czy Robert Lewandowski nadal powinien być kapitanem reprezentacji?
Listen on Spreaker.
Najnowsze