Pikantna fotka

Dziewczyna Milika w samych majtkach rozłożyła się na leżaku. Odsłoniła niemal wszystko, gorące zdjęcie trafiło do sieci

2022-08-13 9:16

W obecnych czasach wiele partnerek i żon popularnych piłkarzy stara się znaleźć dla siebie miejsce w przestrzeni publicznej. Kobiety związane z piłkarzami inwestują dużo czasu w media społecznościowe, gdzie nierzadko chwalą się swoją wysportowaną sylwetką. Nie inaczej jest w przypadku ukochanej Arkadiusza Milika, która od lat uprawia fitness i chętnie prezentuje efekty swoich ćwiczeń. Nie boi się ona udostępniać na Instagramie bardzo odważnych zdjęć, które rozgrzewają fanów.

Arkadiusz Milik przez długi czas był związany z Jessicą Ziółek. Wieloletni związek niespodziewanie zakończył się w 2019 roku, mimo że para była już narzeczeństwem. Milik przez pewien czas był „do wzięcia” ale to się szybko zmieniło – jego serce skradła Agata Sieramska, znana w mediach społecznościowych jako „Agatycze”. Kobieta od lat zajmuje się treningiem personalnym i sama bardzo mocno dba o swoją sylwetkę.

Tak pikantnego zdjęcia ukochanej Milika jeszcze nie było. Biust nieomal nie rozerwał bikini, wszystko widać jak na dłoni

Sonda
Czy Arkadiusz Milik odejdzie z Olympique Marsylia?

Półnaga Agata Sieramska wygrzewa się na leżaku

Ukochana Arkadiusza Milika nie boi się publikować w mediach społecznościowych odważnych zdjęć. Agata Sieramska często chwali się swoją wysportowaną sylwetką, pozując do fotografii również w skąpych strojach. Ostatnio zrobiła furorę seksowną fotką w stroju kąpielowym, która została bardzo ciepło przyjęta przez fanów. Ale dziewczyna Milika potrafi pójść także krok dalej i na jej profilu na Instagramie można znaleźć niezwykle gorące zdjęcie, na którym pozuje mając na sobie jedynie skąpe majtki. To i inne zdjęcia Agaty Sieramskiej znajdziecie w galerii poniżej!

Arkadiusz Milik lada moment zmieni klub?

Choć sezon już praktycznie się rozpoczął, to wciąż nie ma pewności, gdzie w najbliższych miesiącach występować będzie Arkadiusz Milik. Wiele mówiło się, że może odejść z Olympique Marsylia i trafić do Juventusu, który już kilkukrotnie się nim interesował, ale ten transfer wydaje się daleki od realizacji. Zainteresowanie wykazywać mają jednak także inne kluby, a pozycja Polaka w Marsylii nie jest najmocniejsza. Wiadomo jednak, że gdzie Polak nie trafi, to będzie mógł liczyć na wsparcie swojej ukochanej.

Kolejny cios wymierzony w Lewandowskiego. Legenda Bayernu Monachium próbuje dopiec Polakowi

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze