Na tę informację czekali wszyscy kibice! Wiemy, kiedy i gdzie biało-czerwoni zagrają w Polsce!

2020-07-06 18:03 Damian Okła
Reprezentacja Polski
Autor: East News

Co prawda kibice piłki nożnej codziennie mogą oglądać mecze, ale nadal czegoś brakuje. A tym "czymś" są mecze drużyn narodowych. Gdyby nie pandemia koronawirusa, wchodzilibyśmy w decydującą fazę mistrzostw Europy. A tak na rywalizację reprezentacji musimy jeszcze trochę poczekać. PZPN podał dokładny terminarz domowych spotkać kadry.

To miały być tygodnie wielkich piłkarskich emocji. Po raz kolejny reprezentacja Polski zakwalifikowała się na mistrzostwa Europy i ponownie kibice wiązali z tym turniejem ogromne nadzieje. Niestety wszelkie plany pokrzyżował koronawirus. Pandemia sprawiła, że na kilka tygodni musieliśmy się rozstać ze sportowymi emocjami, a mecze drużyn narodowych były wykluczone.

Ciężarna żona reprezentanta Polski wyłoniła się jak NIMFA! Co za opalenizna [ZDJĘCIA]

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie było jednak tajemnicą, że kiedyś do rywalizacji będzie trzeba wrócić. Euro przełożono na 2021 rok, co oznacza że sprawdzianami przed turniejem będą mecze w Lidze Narodów oraz mecze towarzyskie. W poniedziałkowe popołudnie PZPN podał terminarz spotkań, które zostaną rozegrane w Polsce. Wiadomo, że biało-czerwoni rywalizację rozpoczną 7 października w Gdańsku, gdzie zmierzą się z reprezentacją Finlandii.

Znany celebryta chciał okraść klub na PÓŁ MILIARDA?! Wpadł w ręce policji

Cztery dni później odbędzie się pierwsze spotkanie w Lidze Narodów. O trzy punkty Polacy powalczą z reprezentacją Włoch. Jesienna seria domowych spotkań zakończy się na Stadionie Śląskim i będzie to rywalizacja także w Lidze Narodów. Do Chorzowa przyjadą wówczas Holendrzy.

Najnowsze