Znany celebryta chciał okraść klub na PÓŁ MILIARDA?! Wpadł w ręce policji

2020-07-06 13:55 Mateusz Sobiecki
Ray Hushpuppi
Autor: Instagram / Ray Hushpuppi Ray Hushpuppi

Wielkie kłopoty znanego z Instagrama celebryty. Ray Hushpuppi jest popularny dzięki swojej działalności w mediach społecznościowych, w których śledzą go ponad dwa miliony użytkowników. Teraz gwiazdor będzie musiał nieco przystopować ze swoją aktywnością. Właśnie został zatrzymany przez policję za rzekomą próbę okradzenia klubu Premier League na pół miliarda złotych!

Ray Hushpuppi to pseudonim artystyczny Ramona Abbasa. Mężczyzna jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie wrzuca w nich zdjęcia z luksusowymi autami czy swojego wystawnego życia. Śledzą go ponad dwa miliony użytkowników, ale w najbliższym czasie na pewno jego aktywność spadnie. Celebryta ma wylądować za kratkami.

Legendarny zapaśnik pokazał NAGIE ZDJĘCIE z żoną. Chował jej piersi w swoich dłoniach

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak informuje "The Sun", Hushpuppi jest podejrzewany o próbę wyłudzenia stu milionów funtów, czyli ok. pół miliarda złotych od jednego z klubów Premier League. Brytyjskie media nie informują, o który zespół ma chodzić. Mężczyzna wpadł w ręce FBI w Dubaju. Stamtąd został przetransportowany do USA, gdzie dosięgnąć ma go ramię sprawiedliwości.

Nigeryjczyk oskarżany jest o hakerstwo, a także pranie brudnych pieniędzy. Jeśli zostanie uznany winnym stawianych mu zarzutów, może trafić za kratki nawet na dwadzieścia lat. Pewnym jest, że stamtąd zdjęć na swojego Instagrama nie będzie wstawiał!

Najnowsze