Serie A. Artur Boruc popełnił błąd, remis Fiorentiny z Atalantą

2011-12-18 16:36

Fatalny występ Artura Boruca (31 l.) w meczu Serie A. Bramkarz Fiorentiny popełnił fatalny błąd w meczu z Atalantą, przez który zespół „Violi” zamiast wygrać, zremisował 2:2.

W 80. minucie spotkania Fiorentina prowadziła 1:0 i wydawało się, że bez problemów dowiezie do końca skromne zwycięstwo. Minutę później nie popisał się jednak Boruc. Strzał na bramkę oddał Andrea Masiello, a Boruc powinien był go obronić, ponieważ piłka leciała w krótki róg. Niestety, Boruc uderzenie przepuścił, co rozpoczęło trudne chwile dla Fiorentiny.

Przeczytaj koniecznie: Z kim zagra Legia: Sporting Lizbona - SONDA

Piłkarze Atalanty wyraźnie się rozkręcili i w końcówce strzelili gola na 2:1. Na szczęście dla Boruca wyrównał Jovetić, ale i to i tak nie uchroniło Polaka od ostrej krytyki. Przez serwis „goal.com” został wybrany najsłabszym zawodnikiem spotkania.