Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Paulo Sousę

i

Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Paulo Sousę

Wzburzony Tomaszewski bezlitośnie uderza w Sousę: Nie rozumiem go... Jak mógł to zrobić?!

2021-08-19 22:26

Kolejne mecz reprezentacji Polski zbliżają się wielkimi krokami i już niebawem piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę będą walczyć o kolejne punkty w eliminacjach do mistrzostw świata, które odbędą się za rok. Powołania na kolejne zgrupowanie Biało-czerwonych skomentował Jan Tomaszewski, który ponownie był bezlitosny dla Paulo Sousy, nie mogąc zrozumieć, co kierowało Portugalczykiem przed ogłoszeniem listy powołanych piłkarzy.

Po nieudanych mistrzostwach Europy, piłkarze reprezentacji Polski będą mieli okazję do zrehabilitowania się podczas zbliżających się meczów kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Już niebawem zawodnicy prowadzeni przez Paulo Sousę zmierzą się z Albanią, San Marino i Anglią, więc portugalski trener przed kilkoma dniami powołał piłkarzy na najbliższe zgrupowanie. Wybory Paulo Sousy odbiły się szerokim echem i nie wszystkim spodobały się nazwiska wybrane przez trenera Biało-czerwonych. Swoją opinią podzielił się również Jan Tomaszewski, który nie miał litości dla Portugalczyla. - Nie rozumiem tutaj Paulo Sousy, który powołał Krzysztofa Piątka... Z tego co ja wiem, proszę mnie sprostować, Krzysztof Piątek w ogóle nie jest nawet na ławce rezerwowych w Herthcie - wypalił w rozmowie z "Super Expressem" Jan Tomaszewski. komentując powołania na najlepsze mecze reprezentacji Polski. Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim w naszym materiale wideo poniżej!

CZYTAJ TAKŻE: Sensacyjne wyniki plebiscytu na piłkarza roku UEFA! Aż czwórka piłkarzy przed Lewandowskim

Jan Tomaszewski bezlitosny dla Paulo Sousy! Legendarny bramkarz nie gryzł się w język komentując powołania do kadry

Legendarny bramkarz reprezentacji Polski nie widzi logiki w decyzjach selekcjonera polskiej kadry, dopytując dlaczego ten zdecydował się postawić na niegrającego Piątka, pomijając przy tym Milika. - Piątek leczył kontuzję i okazuje się, że to była ciężka kontuzja. I teraz, kiedy rozpoczął indywidualne treningi (...) on zostaje powołany do reprezentacji... To jest jakieś nieporozumienie! To jest dla mnie popsucie atmosfery w drużynie. Jego się powołuje? Na jakiej podstawie?! Na jakiej zasadzie?! (...) To dlaczego Milika nie powołał? Przecież też nie gra i jest kontuzjowany... - dopytywał wzburzony Tomaszewski w rozmowie z Przemysławem Ofiarą. 

NIE PRZEGAP: Marcin Najman wbił szpilę Bońkowi! Brutalne podsumowanie byłego prezesa PZPN

Jan Tomaszewski UDERZA w Sousę. „Nie rozumiem go, jak mógł to zrobić?”
Sonda
Czy Paulo Sousa powinien zostać zwolniony po porażce na Euro 2020?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze