Żona Kamila Grosickiego na okładce znanego magazynu. Co za ciało! [ZDJĘCIE]

2017-10-16 15:01

Dominika Grosicka to od kilku lat szczęśliwa żona reprezentanta Polski i skrzydłowego Hull City Kamila Grosickiego. Choć urodziła dwójkę dzieci, to utrzymuje fantastyczną formę fizyczną i figurę. A ostatnio trafiła na okładkę znanego magazynu "Shape", gdzie czytelnicy mogli podziwiać jej seksowne ciało. Robi wrażenie! Co ciekawe Grosicka od dawna trenuje z... Anną Lewandowską.

Dominika Grosicka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Żona Kamila Grosickiego często udziela się w mediach społecznościowych, a ostatnio zrobiło się o niej głośno z jeszcze jednego powodu. Trafiła bowiem na okładkę znanego magazynu "Shape" poświęconego tematyce fitness i zdrowego trybu życia.

I trzeba przyznać, że figura partnerki reprezentanta Polski robi naprawdę duże wrażenie! Szczególnie, że urodziła już dwójkę dzieci. A i tak utrzymuje się w znakomitej formie i dyspozycji fizycznej. Okładką pochwaliła się sama Grosicka, która wrzuciła zdjęcie do mediów społecznościowych - Dziękuje tym, którzy sprawili, że uwierzyłam w siebie i wspierają mnie na co dzień. Ciągła praca nad sobą i konsekwencja popłacają - napisała na Instagramie.

Co ciekawe żona "Grosika" od dawna trenuje z Anną Lewandowską, która też pogratulowała przyjaciółce - Zawsze bardzo mnie cieszy, gdy bliskie mi osoby osiągają sukces, a z Dominiką pracujemy już od jakiegoś czasu. Zdrowe żywienie, aktywność fizyczna i ciągła praca nad sobą to też jej pasje i cele! - przyznała żona Roberta Lewandowskiego.

Trener chciał zmotywować piłkarzy, więc rozebrał się DO NAGA

Emmanuel Olisadebe proponuje Legii utalentowanego napastnika

Robert Lewandowski jest już patronem ulicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze