Wyzywający strój

Najseksowniejsza dziennikarka świata odważnie eksponuje ściśnięty biust. Guziki bluzki prawie pękają, taki strój wybrała do pracy

2023-01-26 11:15

Relacjonowanie wydarzeń sportowych było niegdyś domeną mężczyzn. Ale na szczęście od pewnego czasu coraz więcej pań pracuje w telewizjach i mediach sportowych. Jedną z najpopularniejszych dziennikarek w swoim fachu jest Diletta Leotta. Włoszka imponuje nie tylko wiedzą o sporcie, ale również urodą. Teraz postanowiła zachwycić strojem, w jakim pokazała się podczas pracy. Diletta Leotta nie bała się wyzywającego ubioru.

Sport od pewnego czasu stał się już nie tylko domeną mężczyzn, bo panie coraz chętniej pracują przy wielu wydarzeniach sportowych, czego przykładem jest rosnąca liczba dziennikarek. Panie świetnie radzą sobie z nie zawsze łatwymi warunkami. Również w Polsce mamy wiele takich przykładów. Dziennikarki popularność zdobywają także w mediach społecznościowych, co widać po włoskiej reporterce, którą najpewniej zna wielu.

Diletta Leotta w wyzywającym stroju. Eksponuje biust

Diletta Leotta, bo to o niej mowa, od dawna pracuje we włoskiej telewizji. Największa popularność zdobyła za sprawą Serie A, przy której pracuje najczęściej. Wielu kibiców zachwyca się również urodą Włoszki. Sama dziennikarka zdaje sobie sprawę, że jej aparycja może rzucać na kolana i w mediach społecznościowych często pojawiają się jej pikantne zdjęcia. Okazuje się, że i w pracy potrafi ubrać się wyzywająco. Niedawno na profilu Włoszki na Instagramie pojawiły się zdjęcia z audycji radiowej. Leotta w pracy pokazała się w bardzo obcisłej i skąpej bluzce, która odsłaniała jej brzuch oraz była mocno opięta na jej biuście. Można nawet odnieść wrażenie, że guziki bluzki mogły "wystrzelić" w każdej chwili. Fotografie zebrały blisko pół miliona polubień, a znajdziecie je w galerii poniżej.

4. Kamil Grosicki: Chcę dalej grać w kadrze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze