Ronaldo nie oparł się tej ZJAWISKOWEJ blondynce! Kuso ubrana musi uważać na piersi [ZDJĘCIA]

2020-06-26 14:10 Bol
Alessia Tedeschi
Autor: Instagram / Alessia Tedeschi Alessia Tedeschi

Gwiazdor Juventusu Turyn nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet. Cristiano Ronaldo jest uważany przez wiele pań za bożyszcze. Przez lata nie mógł sobie ułożyć życia, ale na szczęście w końcu się to zmieniło! Portugalczyk nie tak dawno był w związku z Alessią Tedeschi. Modelka robi furorę na Instagramie. Ostatnio założyła na siebie kusą sukienkę, z której niemal wyskakiwały piersi!

W 2015 roku Alessia Tedeschi przebiła się do świadomości kibiców na całym świecie. Wówczas zaczęło się mówić głośno o tym, że obecnie 29-letnia modelka zaczęła się spotykać z Cristiano Ronaldo. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a płomienny romans zakończył bardzo szybko. Para rozstała się, ale to nie zaszkodziło Włoszce - dziś kobietę na Instagramie śledzi ponad 80 tysięcy użytkowników.

Potworny atak na Lewandowską za to ZDJĘCIE. Znamy prawdę o retuszu jej fotek!

Ostatnio była dziewczyna CR7 pokazała, jak w bardzo kusej, białej sukience spacerowała po ogrodzie w Forte dei Marmi u wybrzeży Toskanii. Musiała bardzo uważać, by piersi nie wyskoczyły jej z odkrywającego wiele ciała stroju. - Letni zapach - dodała w opisie umieszczonej na Instagramie fotografii.

Najnowsze