Ukochana Ronaldo znów PROWOKUJE! Rodriguez w bieliźnie, która prawie nic nie zasłania! [ZDJĘCIE]

2020-07-30 8:44 DKO
Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez

Kluczem do sukcesu w obecnym świecie jest umiejętność przyciągnięcia uwagi. Jak to robić pokazuje Georgina Rodriguez. Ukochana Cristiano Ronaldo w świecie mediów społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. Modelka często stawia na małą prowokację i bardzo chętnie chwali się krągłymi pośladkami. Jej ostatnie zdjęcie również potrafi rozbudzić wyobraźnię.

Patrząc na ostatnie posty Georigny Rodriguez można odnieść wrażenie, że jej wspólne życie z Cristiano Ronaldo to niemal wieczna sielanka. Hiszpańska modelka o argentyńskich korzeniach w ostatnich dniach bardzo często publikuje fotografie z jachtu, na którym przebywa wraz z piłkarzem Juventusu jak i dziećmi. Nikt nie ukrywa radości ze wspólnie spędzanego czasu.

Ukochana gwiazdy Barcy wypina SEKSOWNE POŚLADKI. Intymne chwile w basenie [ZDJĘCIA]

W dodatku w domu Ronaldo są powody do świętowania, bo Juventus niedawno zapewnił sobie mistrzowski tytuł w Serie A. Portugalczyk będzie mógł odprężyć się nieco przed walką w Lidze Mistrzów. Georgina natomiast nie przestaje zachwycać swoich fanów gorącymi fotografiami. Doskonale widać, że zdaje sobie sprawę ze swojego wyrzeźbionego ciała.

Piłkarz wyciągnął PENISA na murawie i zrobił TO. Zupełnie nie miał WSTYDU [ZDJĘCIA]

Coraz częściej możemy oglądać ją bowiem w kusym bikini, które odsłania naprawdę sporo. A zwłaszcza jej pośladki. Na ostatnim zdjęciu widzimy całą szóstkę odwróconą plecami. Uwagę użytkowników Instagrama może przede wszystkim dolna część ubioru Rodriguez, która nie zasłania prawie nic. Przynajmniej opalenizna będzie równomierna...

Najnowsze