Piłka nożna, Eoin Bradley, sikanie na murawie

i

Autor: BBC Piłkarz irlandzkiego Coleraine Eoin Bradley oddaje mocz na oczach widzów TV

Piłkarz wyciągnął PENISA na murawie i zrobił TO. Zupełnie nie miał WSTYDU [WIDEO]

2020-07-30 9:41

To, co wydarzyło się podczas półfinałowego meczu piłkarskiego Pucharu Irlandii Płn, nieczęsto oglądamy na boiskach. W trakcie starcia Ballymena United – Coleraine FC jeden z zawodników nagle poczuł potrzebę fizjologiczną. Postanowił, że nie będzie tracił czasu na wędrówkę do toalety i zaczął się załatwiać na murawie. Pech chciał, że ze wszystkimi szczegółami (czytaj: widokiem penisa) można to było zobaczyć w telewizji – na żywo.

Napastnik Coleraine Eoin Bradley do tego momentu mógł być zadowolony z przebiegu spotkania, bo strzelił bramkę na 1:0. Rywale jednak wyrównali i doszło do dogrywki, a potem karnych. I właśnie przed dodatkowym czasem gry wydarzył się szeroko komentowany obecnie na Wyspach incydent. Piłkarz miał nieszczęście, że kamery BBC2 pracowały cały czas, także w przerwie przed dogrywką, i bezlitośnie wyławiały nawet najdrobniejszy szczegół... Na zbliżeniach było doskonale widać penisa i zawodnika męczącego się na kolanach, by oddać mocz. W niezłym kłopocie byli także komentatorzy telewizyjni, którzy musieli na żywo opisać to, co właśnie obejrzeli widzowie. Zdobyli się na przeprosiny, niejako w imieniu piłkarza.

Nowa umowa reprezentanta Polski. Maciej Rybus zostaje w Lokomotiwie Moskwa!

Piłkarz wyciągnął PENISA na murawie i zrobił TO

Bradley sądził, że jeśli spróbuje sobie ulżyć w trakcie odprawy, gdy zespół zebrał się w kółeczku wokół trenera, nikt nie zwróci na niego uwagi. Obrazki jak sika na trawę, błyskawicznie jednak rozeszły się po internecie. I wywołały oczywiście lawinę komentarzy.

Ogromna TRAUMA znanego piłkarza. Żyje w ciągłym PRZERAŻENIU

Czyli BBC właśnie pokazała jak Eoin Bradley wyciąga członka, w telewizji na żywo o 18.00?” - spytał jeden z internautów komentujący incydent na Twitterze.

Jakby piłkarz miał nie dość przeżyć w tym meczu, to jeszcze w serii rzutów karnych spudłował jedenastkę i jego drużyna uległa rywalom.

Piłka nożna, Eoin Bradley, sikanie na murawie

i

Autor: BBC Irlandzki piłkarz Eoin Bradley oddaje mocz na murawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze