Piłkarz wyciągnął PENISA na murawie i zrobił TO. Zupełnie nie miał WSTYDU [WIDEO]

2020-07-30 9:41
Piłka nożna, Eoin Bradley, sikanie na murawie
Autor: BBC Piłkarz irlandzkiego Coleraine Eoin Bradley oddaje mocz na oczach widzów TV

To, co wydarzyło się podczas półfinałowego meczu piłkarskiego Pucharu Irlandii Płn, nieczęsto oglądamy na boiskach. W trakcie starcia Ballymena United – Coleraine FC jeden z zawodników nagle poczuł potrzebę fizjologiczną. Postanowił, że nie będzie tracił czasu na wędrówkę do toalety i zaczął się załatwiać na murawie. Pech chciał, że ze wszystkimi szczegółami (czytaj: widokiem penisa) można to było zobaczyć w telewizji – na żywo.

Napastnik Coleraine Eoin Bradley do tego momentu mógł być zadowolony z przebiegu spotkania, bo strzelił bramkę na 1:0. Rywale jednak wyrównali i doszło do dogrywki, a potem karnych. I właśnie przed dodatkowym czasem gry wydarzył się szeroko komentowany obecnie na Wyspach incydent. Piłkarz miał nieszczęście, że kamery BBC2 pracowały cały czas, także w przerwie przed dogrywką, i bezlitośnie wyławiały nawet najdrobniejszy szczegół... Na zbliżeniach było doskonale widać penisa i zawodnika męczącego się na kolanach, by oddać mocz. W niezłym kłopocie byli także komentatorzy telewizyjni, którzy musieli na żywo opisać to, co właśnie obejrzeli widzowie. Zdobyli się na przeprosiny, niejako w imieniu piłkarza.

Nowa umowa reprezentanta Polski. Maciej Rybus zostaje w Lokomotiwie Moskwa!

Piłkarz wyciągnął PENISA na murawie i zrobił TO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Bradley sądził, że jeśli spróbuje sobie ulżyć w trakcie odprawy, gdy zespół zebrał się w kółeczku wokół trenera, nikt nie zwróci na niego uwagi. Obrazki jak sika na trawę, błyskawicznie jednak rozeszły się po internecie. I wywołały oczywiście lawinę komentarzy.

Ogromna TRAUMA znanego piłkarza. Żyje w ciągłym PRZERAŻENIU

Czyli BBC właśnie pokazała jak Eoin Bradley wyciąga członka, w telewizji na żywo o 18.00?” - spytał jeden z internautów komentujący incydent na Twitterze.

Jakby piłkarz miał nie dość przeżyć w tym meczu, to jeszcze w serii rzutów karnych spudłował jedenastkę i jego drużyna uległa rywalom.

Piłka nożna, Eoin Bradley, sikanie na murawie
Autor: BBC Irlandzki piłkarz Eoin Bradley oddaje mocz na murawie
Najnowsze