Ogromna TRAUMA znanego piłkarza. Żyje w ciągłym PRZERAŻENIU

2020-07-29 19:13 DaO
Wilfred Zaha
Autor: East News Wilfred Zaha

Coraz głośniej i coraz częściej mówi się o problemie rasizmu na świecie. Nie ma wątpliwości, że dyskryminacja na tle rasowym jest jednym z najgorszych przejawów nienawiści do drugiego człowieka. Z tym zjawiskiem zmagają się również piłkarze, którzy często obrażani są przez kibiców rywali, a niekiedy nawet i przez własnych fanów. Jak dużym obciążeniem psychicznym są takie ataki widać na przykładzie piłkarza z Premier League.

Przejawów rasizmu na świecie jest naprawdę dużo. Nie inaczej jest w sporcie, gdzie kibice potrafią niekiedy uprzykrzyć życie czarnoskórym zawodnikom. Niebezpieczna bronią w rękach takich osób są przede wszystkim media społecznościowe. Pojawia się tam niekiedy mnóstwo obrzydliwych treści, których dana osoba nie odważyłaby się wygłosić pod swoim nazwiskiem, a anonimowość dodaje animuszu.

Policja WPAROWAŁA na trening Bayernu! Prawo było nagminnie łamane!

Boleśnie przekonuje się o tym piłkarz Crystal Palace, Wilfried Zaha. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej stał się ostatnio ofiarą rasistowskich komentarzy i obelg. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że na policję zgłosił już mnóstwo kont, z których przychodziły do niego wulgarne wiadomości. Piłkarz żyje w dodatku z pewną traumą dotyczącą właśnie mediów społecznościowych.

56-latek BRUTALNIE zaatakowany przez kiboli w biały dzień! SZOKUJĄCY powód

- Jestem wręcz przerażony, kiedy mam zajrzeć do wiadomości. Może się tam znajdować po prostu wszystko. Posiadanie kont w mediach społecznościowych dla czarnoskórych graczy przestało być zabawą. Nie da się tym cieszyć. Ja na swoim telefonie nie mam nawet Twittera, ponieważ pewnym jest, że znajdują się na nim obelgi pod moim adresem - powiedział Zaha. Dodał jednocześnie, że blokowanie kont przez administratorów portalu nie jest rozwiązaniem.

Andrzej Kostyra ujawnia ZAROBKI w FAME MMA i KSW

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze