Kopniaki w pośladki, pompki i ciężkie treningi. Tak reprezentanci Polski pracują na zgrupowaniu [WIDEO, ZDJĘCIA]

2020-06-19 14:41
Trening reprezentacji Polski w piłce ręcznej
Autor: PAWEŁ SKRABA/SUPER EXPRESS Trening reprezentacji Polski w piłce ręcznej

Długo musieli czekać na ten moment reprezentanci Polski w piłce ręcznej. Biało-czerwoni po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa od piątku przebywają na zgrupowaniu w Cetniewie. Patryk Rombel do dyspozycji ma 25 zawodników, a atmosfera w kadrze wydaje się być znakomita.

Tomasz Gębała wrócił do reprezentacji Polski po ciężkiej kontuzji

Zgrupowanie w nadmorskiej miejscowości jest pierwszym etapem przygotowań do eliminacji do mistrzostw Europy. Te rozpoczną się w dniach 4-8 listopada tego roku. O Euro biało-czerwoni powalczą ze Słowenią, Holandią i Turcją. - Ze Słoweńcami zmierzyliśmy się podczas ostatnich mistrzostw i nie ma co ukrywać ta drużyna jest faworytem tej grupy. Holandia to zespół złożony z zawodników grających w lidze niemieckiej i francuskiej, w losowaniu wyżej rozstawieni niż my, ale z tym zespołem mamy szansę powalczyć. Jest jeszcze Turcji – wiemy o nich bardzo mało - powiedział Sławomir Szmal, asystent selekcjonera.

Koniec potęgi w Kielcach! VIVE wycofało się ze sponsorowania klubu!

Od początku przygotowań atmosfera jest świetna, bo szczypiorniści stęsknili się za treningami. Świadczą o tym "kary" za przegrany zakład. - Są pompki, kopniaki i zakłady. To forma motywacji i rywalizacji w naszej ekipie. Oczywiście traktujemy to w formie zabawy i nagrody. Czyli ci lepsi w danym zadaniu mogą sprzedać klapsa koledze (śmiech). Atmosfera na zgrupowaniu jest bardzo dobra - wyjaśnił Szmal. - Każdy z nas marzył, żeby przyjechać do Cetniewa i spotkać się i potrenować. Przerwa trwała za długo i wszyscy tęskniliśmy za sobą, rywalizacją, za treningami - wtórował mu Przemysław Krajewski. Zgrupowanie potrwa do 25 czerwca.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze