Łomża Vive Kielce - Elverum TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: Vive Kielce - Elverum STREAM ONLINE LIVE. Gdzie obejrzeć mecz Vive Kielce - Elverum LIVE STREAM w INTERNECIE

2021-02-18 11:03 dko
Łomża Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Łomża Vive Kielce

Łomża Vive Kielce - Elverum TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: Vive Kielce - Elverum STREAM ONLINE LIVE. Gdzie obejrzeć mecz Vive Kielce - Elverum LIVE STREAM w INTERNECIE. Maratonu z Ligą Mistrzów ciąg dalszy. Mistrzowie Polski po raz trzeci w krótkim odstępie czasu zagrają spotkanie w tych elitarnych rozgrywkach. Zawodnicy Łomży Vive Kielce są na pewno podrażnieni ostatnią porażką i będą chcieli poprawić sobie nastroje. Ich najbliższym rywalem będzie Elverum. Mecz Łomża Vive Kielce - Elverum TV NA ŻYWO. Vive Kielce - Elverum GDZIE OGLĄDAĆ STREAM ONLINE.

Vive Kielce - Elverum TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Vive - Elverum GDZIE OGLĄDAĆ

Po raz trzeci w ostatnim czasie Łomża Vive Kielce stanie do rywalizacji w Lidze Mistrzów. Podopieczni Talanta Dujszebajewa w ubiegłym tygodniu zmierzyli się najpierw u siebie z FC Porto, a dwa dni później udali się w podróż na Białoruś, gdzie zagrali z Mieszkowem Brześć. Misja powiodła się połowicznie, bo o ile z Portugalczykami udało się wygrać, to za naszą wschodnią granicą Vive musiało uznać wyższość rywala. Jeszcze przed spotkaniem wydawało się, że ewentualna porażka może mocno utrudnić walkę kielczanom o zajęcie pierwszego miejsca, ale szybko okazało się, że walka o pozycję w grupie straciła właściwie sens. EHF podjęła bowiem decyzję, że wszystkie 16 zespołów będzie grało dalej i nikt po fazie grupowej nie pożegna się z zawodami. Dla czołowych ekip to na pewno decyzja skandaliczna, bo miały zagrać o dwa mecze mniej, ale europejska federacja już nie pierwszy raz udowodniła, że dziwne decyzje to jej specjalność.

Vive Kielce - Elverum STREAM ONLINE. Mecz Vive - Elverum LIVE w INTERNECIE

Nie ma jednak wątpliwości, że kielczanie będą walczyć o każde kolejne zwycięstwo w grupie. Ich najbliższym rywalem będzie Elverum, które w pierwotnych założeniach awansu, miałoby ogromne problemu z wyjściem z grupy. Norwegowie mają obecnie tylko cztery punkty i tyle samo tracą do szóstego FC Porto. - Nie możemy lekceważyć Elverum. Norwegowie grają trzeci, czwarty sezon z rzędu w Lidze Mistrzów i z każdym kolejnym radzą sobie coraz lepiej. Doświadczenie, jakie zdobywają, jest dla nich bardzo cenne - powiedział szkoleniowiec kielczan przed czwartkowym starciem.

Mecz Łomża Vive Kielce - Elverum odbędzie się w czwartek 18 lutego. TRANSMISJA z meczu Vive Kielce - Elverum TV NA ŻYWO na kanale Eurosport 2. STREAM ONLINE dostępny będzie na płatnej platformie Eurosport Player. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45.

Najnowsze