Łomża Industria Kielce

i

Autor: Cyfra Sport Łomża Industria Kielce

Łomża Vive Kielce po raz drugi awansowała do finału Ligi Mistrzów! Wielkie zwycięstwo z Veszprem w Final Four [WYNIK]

2022-06-18 17:05

Wspaniały początek Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych dla polskich kibiców! Łomża Vive Kielce pokonała Veszprem i awansowała do niedzielnego finału! Mistrzowie Polski mieli problemy w pierwszej połowie, po której przegrywali 16:18, jednak w drugich 30 minutach zagrali fantastyczny handball. Już po kilku minutach drugiej części gry wyszli na prowadzenie, które sukcesywnie powiększali, aż w końcu wygrali 37:35! Już jutro zagrają o drugi triumf w LM w historii, a rywalem Vive będzie Kiel lub FC Barcelona. Poniżej nasza relacja na żywo z meczu Łomża Vive Kielce - Veszprem:

Łomża Vive Kielce – Veszprem 37:35 (16:18)

Łomża Vive Kielce – Kornecki, Wolff, Vujović, Sanchez-Migallon, Sićko, A. Dujshebaev, Tournat, Karacić, Kulesh, Moryto, D. Dujshebaev, Thrastarson, Paczkowski, Gębala, Karalek, Nahi

Veszprem - Corrales, Cupara, Omar, Nenadić, Maqueda, Nilsson, Ligetvari, Marguc, Lauge Schmidt, Strlek, Lukacs, Blagotinsek (czerwona kartka), Mahe, Ilić, Lekai, Sipos

Sonda
Czy Łomża Vive Kielce wygra Ligę Mistrzów?
Na żywo

Łomża Vive Kiece - Veszprem

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

Kiel - FC Barcelona RELACJA NA ŻYWO. Kiel - FC Barcelona WYNIK LIVE ONLINE. Kiel - Barcelona NA ŻYWO w INTERNECIE [WYNIK, SKŁADY]
Kiel - FC Barcelona RELACJA NA ŻYWO. Kiel - FC Barcelona WYNIK LIVE ONLINE. Kiel - Barcelona NA ŻYWO w INTERNECIE [WYNIK, SKŁADY]

To już koniec naszej relacji na żywo. Vive czeka w jutrzejszym finale na zwycięzcę meczu Kiel - FC Barcelona, który rozpocznie się już o 18:00! 

37:35

TAK JEST! KONIEC MECZU! Dylan Nahi! Veszprem rzuciło jeszcze do pustej bramki, ale to mistrzowie Polski są w finale!

36:34

Wolff obronił rzut rywali, ale obrońca Vive dopuścił przeciwnika do piłki i Veszprem zmniejszyło przewagę Polaków. 26 sekund do końca, Dujszebajew poprosił o czas!

36:33

FANTASTYCZNA AKCJA VIVE! Wydawało się, że Kulesh rzuci bombę z drugiej linii, ale wypatrzył czystego Morytę, który chyba zamknął ten mecz!

35:33

Nahi był blisko przechwytu, ale nie zdołał przejąć piłki, co wykorzystał Marguc. 2 min do końca!

35:32

2 min kary dla Karaleka! Wcześniej Karacić nie zdołał pokonać bramkarza Veszprem. Nerwowa końcówka półfinału!

35:32

Strlek wykorzystał brak czujności Vive i w łatwy sposób rzucił 32. bramkę dla Veszprem. Niespełna 3 min do końca!

35:31

Andreas Wolff zatrzymał Nenadicia! Kibice widzą już Vive w wielkim finale!

35:31

Szymon Sićko! Fantastyczny rzut z dystansu po przekątnej!

34:31

5 min do końca, a Veszprem zaczęło grać bardzo ostro. W jednej akcji mocno ucierpieli Alex Dujszebajew i Szymon Sićko. Sędziowie obejrzeli powtórkę, po której przyznali karę 2 min Ligetvariemu.

34:30

Jeszcze raz Karacić, a po chwili Veszprem zgubiło piłkę, co wykorzystali bracia Dujszebajew! Daniel powiększył przewagę i trener Węgrów poprosił o kolejny czas!

32:30

Kapitalna bramka Karacicia, ale Veszprem błyskawicznie wznowiło grę i Lauge Schmidt pokonał Wolffa.

31:29

Fenomenalna interwencja Corralesa po rzucie z podłoża Dujszebajewa, jednak obrońcy Veszprem popełnili błąd i Vive utrzymało się przy piłce. Talant Dujszebajew poprosił o czas na niespełna 8 min przed końcem!

31:28

Ufff! Karacić rzucił w słupek, a dobitkę Karaleka obronił Corrales, jednak obrotowy Vive był faulowany i sędziowie odgwizdali rzut karny, na który do bramki powrócił Cupara, ale Moryto świetnie go pokonał!

30:27

Vive od pewnego czasu ma duże problemy z agresywną obroną Veszprem. Na szczęście w męczarniach Kulesh popisał się genialnym rzutem bieżnym w samo okienko!

29:27

Tym razem to Maqueda wyleciał z boiska na 2 minuty.

29:26

2 min kary dla Vive i wykorzystany rzut karny przez Marguca, a po chwili Moryto stracił piłkę, jednak Veszprem za darmo oddało piłkę mistrzom Polski.

29:25

Omar rzucił bramkę z niewiarygodnej pozycji, ale Karacić odpowiedział błyskawicznym trafieniem!

28:24

Alex Dujszebajew szczęśliwie złapał piłkę po rzucie kolegi i zanotował kolejne trafienie dla Vive!

27:24

2 min kary dla Veszprem (druga dla Siposa) za błąd ze zmianą. Zawodnik zbyt szybko wbiegł na boisko i przez chwilę Węgrzy grali w siódemkę, co sędziowie wypatrzyli na powtórce.

27:24

Nenadić rzucił swoją piątą bramkę. Do końca meczu 15 minut!

27:23

Cupara zmienił Corralesa, ale Kulesh pokonał go rzutem z drugiej linii!

26:22

2 min kary dla Siposa i Vive rozegrało akcję bez bramkarza 6 na 5, którą świetnie wykończył Kulesh!

25:22

Andreas Wolff! Niemiec nakręca się w bramce Vive i powstrzymał Marguca w sytuacji sam na sam! Niestety, Vive straciło piłkę w ataku i Vujović otrzymał karę 2 min za niebezpieczne zagranie w obronie w kontrataku Veszprem.

25:21

Co za rzut Thrastarsona! Do tego udana akcja w defensywie i Vujović powiększył przewagę Vive do 4 bramek! Trener Veszprem poprosił o czas!

23:20

Co za emocje! Vive wywalczyło piłkę w obronie, ale Moryto trafił w słupek, rzucając do pustej bramki, jednak Nahi dopadł do odbitej piłki i rzucił bramkę!

22:20

Vive fenomenalnie prezentuje się w defensywie! Po rzucie Kulesha w poprzeczkę podopieczni Dujszebajewa świetnie powstrzymali kontrę Veszprem. Nahi nie rzucił bramki z koła, ale wywalczył rzut karny i Moryto powiększył przewagę!

21:20

Lauge Schmidt pomylił się w ataku i Vive po raz pierwszy wychodzi na prowadzenie od stanu 5:4! Genialny początek drugiej połowy w wykonaniu mistrzów Polski!

20:20

Świetne podanie Karacicia do Moryty i polski skrzydłowy pewnie pokonał Corralesa.

19:20

2 min kary i czerwona kartka dla Blagotinseka po wideoweryfikacji! 

19:20

Vujović doprowadził do remisu, ale Lauge Schmidt szybko rzucił dwudziestą bramkę dla Veszprem.

18:18

Wolff! Najpierw fantastycznie zatrzymał Omara, ale sędziowie odgwizdali rzut karny i po chwili Niemiec obronił rzut Marguca z 7 m!

18:18

Omar pierwszy raz pomylił się w dzisiejszym meczu i Daniel Dujszebajew błyskawicznie doprowadził do remisu, choć Veszprem sugerowało błąd kroków w ataku Vive!

17:18

Świetny początek Vive! Szybka bramka Daniela Dujszebajewa ze środka drugiej linii.

16:18

Zaczynamy drugą połowę! Tym razem to Vive gra w ataku.

Vive rozegrało już wiele kapitalnych akcji, ale po 30 minutach to Veszprem prowadzi 2 bramkami. 

16:18

Koniec pierwszej połowy! Uff! Vive bardzo dobrze rozegrało akcję po czasie, ale wydawało się, że Veszprem zdążyło jeszcze rzucić bramkę, jednak sędziowie zweryfikowali rzut Lauge Schmidta na powtórce i nie uznali jego trafienia.

15:18

Nenadić świetnie rzucił z drugiej linii i tym razem to Talant Dujszebajew poprosił o czas na 10 s przed końcem połowy.

15:17

Czas dla Veszprem na 30 s przed końcem połowy.

15:17

2 minuty kary dla Maquedy i Vive świetnie wykorzystało przewagę, dogrywając do Tournata na koło. Minuta do końca pierwszej połowy!

14:17

Niewiarygodne! Vive po raz kolejny rozegrało genialną wrzutkę, ale Kulesh rzucił do pustej bramki w poprzeczkę! Strlek błyskawicznie wykorzystał kontrę...

14:16

Faul w ataku Veszprem, świetne zachowanie Dujszebajewa, który wcześniej rzucił czternastą bramkę dla Vive, ale po chwili stracił piłkę i Węgrzy rzucili do pustej bramki.

13:15

2 minuty dla Sancheza-Migallona, a Marguc po raz drugi wykorzystał rzut karny.

13:14

Świetne wejście Korneckiego! Obronił rzut Nenadicia i Dujszebajew kapitalnie zmniejszył prowadzenie Veszprem po 25 minutach.

12:14

Kornecki pojawił się na boisku i obronił rzut Veszprem, a Nahi po raz drugi z rzędu przegrał z Corralesem! Talant Dujszebajew zareagował i zmienił Francuza, a Vive rozegrało akcję do koła i Tournat pokonał Corralesa, który obronił wcześniej 10 z 21 rzutów!

11:14

Tym razem to Vive świetnie wyprowadziło Nahiego, ale Francuz przegrał pojedynek z Corralesem, mimo że rzucał niemal ze środka koła. Veszprem błyskawicznie wykorzystało okazję i Nenadić rzucił trzecią bramkę w meczu.

11:12

Potężny i skuteczny rzut Kulesha z ok. 10 metrów, ale Veszprem odpowiedziało szybką akcją rozegraną pod Strleka, który miał mnóstwo miejsca na skrzydle.

10:11

Bardziej szarpany fragment meczu i Dujszebajew popisał się świetnym trafieniem na remis, ale Lauge Schmidt szybko odpowiedział jedenastą bramką dla Veszprem.

8:10

Tym razem to Veszprem otrzymało rzut karny za faul na Mahe i Marguc pewnie pokonał Wolffa.

7:8

Moryto pięknie wykończył akcję Vive z prawego skrzydła! Rzucił pomiędzy nogami bramkarza Veszprem.

6:7

Karacić pokonał Corralesa po dobrej akcji, a następnie Karalek otrzymał karę 2 minut za faul w defensywie.

5:7

Sędziowie obejrzeli powtórkę faulu na Alexie Dujszebajewie i przyznali karę 2 minut Blagotinsekowi. Wcześniej Corrales obronił kolejny rzut Sićki z dystansu.

5:7

Kapitalny początek meczu w wykonaniu Corralesa. Przez 10 minut broni ze skutecznością 43%, a Mahe powiększył prowadzenie Veszprem rzutem z 9 m.

5:6

Karacić chyba pospieszył się z rzutem z drugiej linii i Corrales nie miał problemów z obroną. Veszprem szybko wyprowadziło kontrę zakończoną trafieniem Strleka ze skrzydła.

5:4

Karalek próbował pokonać bramkarza Veszprem sytuacyjnym rzutem tyłem do bramki, ale został sfaulowany i Moryto wykorzystał pierwszy rzut karny w tym meczu!

4:3

Corrales obronił rzut Sićki, ale Karalek popisał się idealną dobitką.

3:2

Wolff obronił rzut Mahe, a Sićko rzucił z 9 metrów i Vive po raz pierwszy wyszło na prowadzenie! W kolejnej akcji Wolff obronił rzut Veszprem z koła!

2:2

Ależ akcja Vive w przewadze! Dujszebajew wrzucił piłkę do Nahiego, a ten podał Karaciciowi na pustą bramkę! Fenomenalne trafienie.

1:2

Omar świetnie zaczął mecz, tym razem pokonał Wolffa w sytuacji sam na sam. Vive szybko wznowiło grę, ale Gębala przegrał starcie z Corralesem po świetnym podaniu Dujszebajewa. Na szczęście Vive utrzymało się przy piłce, a Ligetvari otrzymał karę 2 minut.

1:1

Dobra akcja Vive zakończona trafieniem Moryty, choć zawodnicy Veszprem sugerowali faul w ataku Sićki.

0:1

Veszprem zaczęło w ataku i Omar popisał się fantastycznym rzutem z drugiej linii!

0:0

Zaczynamy męskie granie!

Miła chwila dla trenera Vive, ale już za chwile zacznie się walka o finał Ligi Mistrzów! 

Talant Dujszebajew otrzymał nagrodę dla najlepszego trenera sezonu Ligi Mistrzów! Z kolei w najlepszej siódemce znaleźli się dwaj zawodnicy Veszprem - Nenadić i Mahe. Żaden z zawodników Vive nie otrzymał tego wyróżnienia, ale polscy kibice cieszą się sukcesem Kamila Syprzaka.

W hali w Kolonii pojawiło się blisko 20 tysięcy kibiców. Na razie bardziej słychać fanów Vive.

Zawodnicy Veszprem także są już na boisku. Przedmeczowa ceremonia robi wrażenie!

Szczypiorniści Vive pojawili się już na parkiecie w Kolonii! 

Witamy w relacji live z meczu Final Four Ligi Mistrzów między Łomżą Vive Kielce a Veszpremem! Początek relacji o godzinie 15:15. Zapraszamy na wielkie emocje.

Łomża Vive Kielce – Veszprem RELACJA NA ŻYWO. Piłka ręczna: Final Four Ligi Mistrzów Łomża Vive Kielce – Veszprem LIVE w INTERNECIE [WYNIK, SKŁADY]

Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce sobotnim meczem z Telekomem Veszprem rozpoczynają walkę w turnieju Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii. W drugim półfinale hiszpańska Barca zmierzy się z niemieckim THW Kiel.

Kielczanie z tym samym rywalem, na tym samym etapie rozgrywek, przegrali w 2019 roku 30:33. „Od tego czasu trochę się zmieniło. Zyskaliśmy sporo pewności siebie. Wielu naszych zawodników grało już w Final Four i nabrało doświadczenia” – powiedział trener polskiej drużyny Tałant Dujszebajew.-

- Nie obiecuję, że wygramy, ale damy z siebie wszystko – dodał rozgrywający Vive Igor Karacic.

W drugim półfinale hiszpańska Barca zagra z niemieckim THW Kiel. „Spotykają się cztery czołowe drużyny Europy. Każda z nich może wygrać, a równie dobrze zakończyć zmagania na czwartej pozycji” – zaznaczył lewoskrzydłowy Telekomu Manuel Strlek.

Program Final Four Ligi Mistrzów – Kolonia (Niemcy):

18 czerwca, sobota

  • Łomża Vive Kielce – Telekom Veszprem (godz. 15.15)
  • Barca – THW Kiel (godz. 18.00)

19 czerwca, niedziela

  • mecz o 3. miejsce (15.15)
  • finał (18.00)
Najnowsze