Mecz Polska - Hiszpania TRANSMISJA TV NA ŻYWO. MŚ w piłce ręcznej Polska - Hiszpania STREAM ONLINE LIVE. MŚ Egipt 2021: Polska - Hiszpania GDZIE OGLĄDAĆ 17.01.2021

2021-01-17 10:07 ŁOLI
Kamil Syprzak (w tle), Arkadiusz Moryto (na pierwszym planie)
Autor: CyfraSport Kamil Syprzak (w tle), Arkadiusz Moryto (na pierwszym planie)

Mecz Polska - Hiszpania TRANSMISJA TV NA ŻYWO. MŚ w piłce ręcznej Polska - Hiszpania STREAM ONLINE LIVE. MŚ Egipt 2021: Polska - Hiszpania GDZIE OGLĄDAĆ 17.01.2021. Biało-czerwoni bardzo dobrze zaczęli turniej, wygrywając z reprezentacją Tunezji 30:28. Dzięki remisowi Hiszpanów z Brazylijczykami 29:29, to Polacy zajmują obecnie pierwsze miejsce w grupie. Teraz będą walczyć o jego utrzymanie. Mistrzostwa świata w piłce ręcznej Polska - Hiszpania TRANSMISJA TV NA ŻYWO. MŚ Egipt 2021: Mecz Polska - Hiszpania NA JAKIM PROGRAMIE.

Mecz Polska - Hiszpania TRANSMISJA TV NA ŻYWO. MŚ w piłce ręcznej Egipt 2021 Polska - Hiszpania STREAM ONLINE LIVE

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej, które odbywają się w Egipcie rozpoczęły się dla Polaków wręcz koncertowo. Biało-czerwoni w pierwszym meczu podejmowali reprezentację Tunezji i dali swoim kibicom wiele powodów do radości. Arkadiusz Moryto, wybrany później zawodnikiem tego spotkania, był nie do zatrzymania i ostatecznie Polacy wygrali swoje pierwsze spotkanie wynikiem 30:28. Niewielka przewaga pozwoliła jednak biało-czerwonym zająć pierwsze miejsce w swojej grupie, po tym jak Hiszpania zremisowała z Brazylią 29:29. To dało Polakom bardzo dobrą pozycję przed drugim, trudniejszym meczem z kadrą Hiszpanii. Biało-czerwoni pokazali jednak, że przyjechali do Egiptu walczyć o wyjście ze swojej grupy i możemy być pewni, że kolejne mecze Polaków również będą niezwykle emocjonujące. Z grupy B, w której znajduje się kadra trenera Patryka Rombla awansują trzy najlepsze zespoły i Polska ma duże szanse być w tej grupie. 

Mecz Polska - Hiszpania GDZIE OGLĄDAĆ. Mistrzostwa świata w piłce ręcznej Polska - Hiszpania NA JAKIM PROGRAMIE

Niestety odbywające się w tym roku mistrzostwa świata w piłce ręcznej w Egipcie nie będą transmitowane przez żadną polską stację. Fani mogą jednak śledzić poczynania swoich idoli poprzez STREAM ONLINE, prowadzony na oficjalnym kanale Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej, IHF - Competitions na YouTube. RELACJA NA ŻYWO z meczu Polska - Hiszpania prowadzona będzie również na portalu sport.se.pl!

Najnowsze