Medalista mistrzostw świata grał w Polsce. Towarzyszy mu URODZIWA ukochana [ZDJĘCIA]

2020-05-04 12:09 MD
Iva Dropulić
Autor: Instagram / idropulic Iva Dropulić

Piłka ręczna przed kilkoma laty z pewnością była w Polsce dużo bardziej popularna niż obecnie. Miało to oczywiście związek ze wspaniałymi sukcesami odnoszonymi przed reprezentację kraju prowadzoną najpierw przez Bogdana Wentę, a potem Michaela Bieglera. Obecnie cały czas możemy być jednak dumni z PGE VIVE Kielce. W barwach najlepszej ekipy PGNiG Superligi do niedawna występował m.in. Filip Ivić, który żyje w związku z urodziwą Ivą Dropulić.

Aktualnie polska drużyna narodowa w piłkę ręczną w niczym nie przypomina tej, która przywoziła medale z największych światowych imprez. Okres rozkwitu handballu nad Wisłą został zdecydowanie przespany i kibicom pozostają tylko piękne wspomnienia o potędze "Biało-czerwonych". Na szczęście sytuację w dużej mierze ratuje PGE VIVE Kielce. Mistrzowie Polski należą do światowej czołówki i co roku rywalizują o najwyższe miejsca w Lidze Mistrzów.

Piłkarz sławnego klubu POBIŁ swoją dziewczynę tak mocno, że ta STRACIŁA CIĄŻĘ! Zareagował sąd

Największym sukcesem pozostaje ten z 2016 roku, kiedy ekipie prowadzonej przez Tałanta Dujszebajewa udało się wygrać Ligę Mistrzów. Tuż po tym wydarzeniu do kieleckiego zespołu trafił chorwacki bramkarz Filip Ivić - spędził w nim trzy lata, zdobywając trzy dublety na krajowym podwórku i dostając się do Final Four Champions League w ubiegłym roku. Zawodnikowi z Bałkanów towarzyszy jego urodziwa ukochana, Iva Dropulić.

Ivić pożegnał się z PGE VIVE w 2019 roku, podpisując kontrakt z niemieckim VfL Gummersbach. Po jednym sezonie za naszą zachodnią granicą zdecydował się jednak na powrót bliżej rodzinnych stron i od kolejnych rozgrywek będzie występował w słoweńskim RK Celje.

Bramkarz jest także reprezentantem Chorwacji, w barwach której jego największym sukcesem pozostaje wywalczenie brązowego medalu mistrzostw świata 2013 w Hiszpanii.

SEKSOWNA Ukrainka Wiktoria Stecyk kontra PIĘKNA Julia Nowak! Oglądaj ZDJĘCIA i GŁOSUJ

Najnowsze