Liga Mistrzyń: Wiktoria Stecyk - Julia Nowak

i

Autor: Instagram Liga Mistrzyń: Wiktoria Stecyk - Julia Nowak

Ukrainka Wiktoria Stecyk BIJE SIĘ z Julią Nowak! Trwa BITWA WAGs! ZDJĘCIA i GŁOSOWANIE

2020-05-04 13:58

Seksowna Ukrainka Wiktoria Stecyk czy piękna fotomodelka Julia Nowak? Za nami emocje w 1/16 finału Ligi Mistrzyń i przyszedł wreszcie czas na pierwszy pojedynek w 1/8! O ćwierćfinał powalczą dwie obłędnie piękne WAGs - ukraińska seksbomba Wiktoria Stecyk, dziewczyna obrońcy Dynama Kijów Tomasza Kędziory, oraz śliczna jak anioł modelka Julia Nowak, ukochana stopera Southampton Jana Bednarka. Obie muzy dwóch reprezentantów Polski są zjawiskowe, ale do ćwierćfinału może awansować tylko jedna z nich? Która? Oglądajcie ZDJĘCIA i głosujcie w naszej sondzie! Wiktoria czy Julia?

Wiktoria Stecyk - Julia Nowak: BITWA w 1/8 finału Ligi Mistrzyń

Wiktoria Stecyk kontra Julia Nowak - to pierwszy pojedynek w 1/8 finału Ligi Mistrzyń, w której wybieramy Miss Polski WAGs. Połowa z wytypowanych przez nas 32 kandydatek odpadła w I rundzie. Zostało 16 pięknych pań, które powalczą teraz w parach o awans do ćwierćfinałów. Długonoga Ukrainka Wiktoria Stecyk, dziewczyna Tomasza Kędziory (Dynami Kijów) w poprzedniej rundzie stoczyła zacięty bój z Rosjanką Leną Rybus. Pokonała ją minimalnie. Bardzo zacięty pojedynek ma też za sobą śliczna fotomodelka Julia Nowak. Ukochana Jana Bednarka (Southampton) po wyrównanym boju okazała się nieznacznie lepsza od Dominiki Robak. Teraz Wiktoria Stecyk i Julia Nowak stoczą pojedynek o 1/4 finału. Która Waszym zdaniem jest piękniejsza? Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze