OSTRA KŁÓTNIA gwiazd reprezentacji Polski na Instagramie! Poszło o PIWO

2020-09-03 13:56 Mil
Kamil Syprzak (w tle), Arkadiusz Moryto (na pierwszym planie)
Autor: CyfraSport Kamil Syprzak (w tle), Arkadiusz Moryto (na pierwszym planie)

Trudno oczekiwać, aby w drużynach sportowych wszyscy ich członkowie darzyli się ogromną sympatią. Na ogół wymagany jest jednak bezwarunkowy szacunek pomiędzy każdym zawodnikiem. Tym bardziej zastanawiająca jest zatem wymiana zdań, w jaką na Instagramie wdali się dwaj popularni reprezentanci Polski w piłce ręcznej - Arkadiusz Moryto oraz Kamil Syprzak.

Polscy fani piłki ręcznej tęsknią za czasami, w których reprezentacja "Biało-czerwonych" liczyła się w walce o medale na największych światowych imprezach. Niestety - ostatnim sukcesem Polaków pozostaje brązowy medal mistrzostw świata w Katarze wywalczony w styczniu 2015 roku. Później przyszła posucha, z którą handball nad Wisłą boryka się do dzisiaj. W drużynie narodowej można jednak znaleźć kilka solidnych punktów, choć - jak widzimy - niekoniecznie żyją one ze sobą w wielkiej zgodzie.

Justyna Żyła masakruje Piotra, a on TRYSKA HUMOREM. Zero zmartwień! [WIDEO]

Arkadiusz Moryto, prawoskrzydłowy Łomży Vive Kielce, opublikował na Instagramie zdjęcie eksponując piwo produkowane przez sponsora klubu. Komentarza - wymownego, złożonego z wymiotujących emotikon - postanowił natomiast udzielić obrotowy Paris Saint-Germain, Kamil Syprzak, kolejny z mocnych punktów kadry. To zirytowało gracza kieleckiego zespołu, który wdał się w małą wymianę zdań. Wtórował mu jego klubowy kolega z ekipy mistrzów Polski, Arciom Karalok.

Kłótnia Moryty z Syprzakiem
Autor: Instagram / arekmoryto Kłótnia Moryty z Syprzakiem
Kłótnia Moryty z Syprzakiem
Autor: Instagram / arekmoryto Kłótnia Moryty z Syprzakiem
Kłótnia Moryty z Syprzakiem
Autor: Instagram / arekmoryto Kłótnia Moryty z Syprzakiem

Nie stanowi tajemnicy, że Syprzak związany jest z Orlenem Wisłą Płock, największym przeciwniku kielczan - występował w barwach "Nafciarzy" nim zdecydował się kontynuować karierę zagraniczną. Czy taka wymiana zdań miała pewien podtekst klubowy? Trudno powiedzieć, ale fani piłki ręcznej z pewnością byli świadkami czegoś zupełnie niestandardowego.

Super Sport 1.09

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze