Tomasz Gębala, piłka ręczna, Polska, reprezentacja Polski

Autor: "Super Express" Tomasz Gębala podczas meczu reprezentacji Polski

Polska - Cypr NA ŻYWO. Piłka ręczna LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

2018-01-13 15:56

Polska - Cypr NA ŻYWO. Mecz Polska - Cypr LIVE w Internecie. Eliminacje mistrzostw świata 2019 ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV i STREAM. Czy biało-czerwoni zapewnią sobie awans na mundial w Danii i Niemczech? Piłkarze ręczni zespołu Piotra Przybeckiego w sobotę rozegrają drugie spotkanie preeliminacyjne. Przeciwnikiem będzie słabiutki Cypr, który w piątek przegrał z Portugalią 16-47.

Polska - Cypr NA ŻYWO. Mecz Polska - Cypr LIVE w Internecie. Eliminacje mistrzostw świata 2019 ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV i STREAM. W piątek entuzjazmu wśród polskich fanów nie było. Polacy pokonali Kosowo 30-19, ale nie zachwycili. Wyglądali źle, zwłaszcza w pierwszej połowie. Do przerwy prowadziliśmy ledwie jednym golem. Dopiero w drugiej, po przebudzeniu Arkadiusza Moryto, podkręciliśmy tempo i zyskaliśmy jedenaście bramek przewagi.

To nie jest dobry wynik. Portugalia przeciwko Cyprowi wrzuciła punktów aż 47 (16 straconych). Bilans bramek przemawia więc na razie za zespołem gospodarzy, przeciwko którym w niedzielę nasi szczypiorniści będą walczyć o szansę wyjazdu na mundial w Danii i Niemczech w roku 2019. Szansę, bo po koszmarnych eliminacjach do mistrzostw Europy, nasi zawodnicy pierwszy raz od 2005 roku przebijać się muszą do światowego turnieju od najniższego szczebla.

Czy w sobotę Polacy przebiją wyczyn Portugalczyków i przed niedzielnym starciem będą mogli pochwalić się korzystniejszym bilansem bramkowym? Naszym zawodnikom sprzyja kalendarz gier. Portugalczycy z Kosowem zagrają w sobotę o 19:00. Polacy z Cyprem - znając już wynik spotkania rywali - o 21:30.

Polska - Cypr NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Polska - Cypr rozpocznie się w sobotę o godzinie 21:30. Transmisja TV z wydarzenia na antenie TVP Sport.