Polska - Francja RELACJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata Polska - Francja WYNIK LIVE ONLINE piłka ręczna MŚ mecz Polska - Francja na żywo w INTERNECIE

i

Autor: Cyfrasport Polska - Francja RELACJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata Polska - Francja WYNIK LIVE ONLINE piłka ręczna MŚ mecz Polska - Francja na żywo w INTERNECIE

Mistrzostwa świata w piłkę ręczną

Polska - Hiszpania TV TRANSMISJA NA ŻYWO Polska - Hiszpania Gdzie obejrzeć mecz dzisiaj Polska - Hiszpania STREAM ONLINE LIVE 18.01

2023-01-18 17:55

Polska - Hiszpanii TV Transmisja NA ŻYWO Mistrzostwa świata w piłkę ręczną Polska - Hiszpania w TV dzisiaj Gdzie oglądać mecz Polska - Hiszpania STREAM ONLINE LIVE 18.01. Spotkanie Polska - Hiszpania Czas na wielkie emocje w mistrzostwach świata w piłkę ręczną. Reprezentacja Polski zmierzy się z Hiszpanią i szykuje się przed nią arcytrudne wyzwanie, Czy podołamy, a dzisiejszy wieczór zapisze się w historii polskiej piłki ręcznej? Mistrzostwa świata w piłkę ręczną: Polska - Hiszpania Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Polaków dzisiaj w TV Na jakim programie Polska - Hiszpania LIVE STREAM ONLINE 18.01.

Polska - Hiszpania TV TRANSMISJA NA ŻYWO Polska - Hiszpania Gdzie obejrzeć mecz dzisiaj Polska - Hiszpania STREAM ONLINE LIVE 18.01

O godzinie 20.30 reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych w pierwszym meczu rundy zasadniczej mistrzostw świata zagra w Krakowie z Hiszpanią. Biało-czerwoni dalej liczą się w walce o kwalifikacje olimpijskie. Współgospodarzem mundialu jest także Szwecja.

Hiszpanie do drugiej rundy przystąpią z dorobkiem czterech punktów. To efekt zwycięstw nad Czarnogórą i Iranem. Z tymi drużynami zespół Patryka Rombla zmierzy się w kolejnych spotkaniach. Polacy w pierwszej fazie turnieju, po porażkach z Francją i Słowenią, mają zerowe konto w rubryce punkty.

Z tej sześciozespołowej grupy do ćwierćfinałów awansują dwie najlepsze ekipy. W przypadku biało-czerwonych będzie to bardzo trudne, ale rywalizacja toczy się także o kwalifikacje olimpijskie.

"Hiszpanie mają niesamowitą jakość i ją pokazują. Jestem daleki od tego, aby mówić, że grają tutaj na razie na 70-80 procent swoich możliwości. My niestety mieliśmy trochę trudniejsze - bardzo łagodnie to określając - losowanie, w związku z tym nasze mecze były cięższe i wyniki inne. W środę wychodzimy na Hiszpanów i wierzę, że zagramy o niebo lepiej niż w dwóch ostatnich spotkaniach" – zapewnił trener Rombel.

Szkoleniowcem Los Hispanos jest Jordi Ribera, który zespół narodowy prowadzi od roku 2016. Trójka jego podpiecznych, bracia Alex i Daniel Miguel Dujshebaev oraz Miguel Sanchez-Migallon bardzo dobrze jest znana polskim kibicom z racji występów w Industrii Kielce. To nie im w środowy wieczów będzie sprzyjała zdecydowana większość kibiców w krakowskiej Tauron Arenie.

Będzie to jubileuszowe, bo 50., spotkanie obu drużyn. Biało-czerwoni wygrali 16 razy, 28 meczów przegrali i pięciokrotnie zanotowano remis. Dwa ostatnie bezpośrednie spotkania o stawkę zakończyły się zwycięstami Hiszpanii. Tak było podczas Euro 2022 (28:27) i MŚ 2021 (27:26).

W polskiej kadrze aktualnie występuje trzech zawodników, którzy w meczu o brązowy medal MŚ 2015 mieli swój udział w pokonaniu (29:28) po dogrywce Hiszpanii. W Katarze "cegiełkę" do sukcesu dołożyli Przemysław Krajewski, Michał Daszek i Piotr Chrapkowski

Mecz Polaków z Hiszpanamii został zaplanowany na 18 stycznia 2023 na godzinę 20:30. Relacja live z wydarzenia na sport.se.pl. Relacja live w TV na antenie TVP Sport.

Najnowsze