Takimi autami jeżdżą piłkarze Łomży Vive Kielce

i

Autor: SE / Cyfra Sport Takimi autami jeżdżą piłkarze Łomży Vive Kielce

Takimi furami jeżdżą zawodnicy Łomży Vive Kielce. Nawet o nich nie marzyliście, kipi luksusem!

2022-06-17 19:32

Sport na najwyższym poziomie dla wielu łączy się z pewnym luksusem. O ten związany z motoryzacją nie muszą martwić się zawodnicy mistrza Polski w piłce ręcznej. Łomża Vive Kielce ma bowiem partnerską umowę z jednym z salonów BMW. Dzięki niej zawodnicy mogą korzystać z luksusowych aut tej marki. Te, którymi poruszają się od kilku miesięcy, sprawiają, że miłośnikom motoryzacji aż opadają szczęki!

W weekend 18-19 czerwca oczy polskich kibiców zwrócone będą na niemiecką Kolonię. Wszystko dlatego, że w tym mieście odbędzie się turniej Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Po raz kolejny w decydujących zmaganiach obejrzymy zawodników Łomży Vive Kielce. Mistrzowie Polski uchodzą za cichych faworytów turnieju finałowego i z pewnością zrobią wszystko, by zdobyć złote medale prestiżowych rozgrywek. Fani, którzy szczypiorniakiem nie interesują się na co dzień, szukają wszelkich ciekawostek na temat żółto-biało-niebieskich. Jednym z takich kąsków jest flota samochodowa, jaką poruszają się zawodnicy Talanta Dujszebajewa. Luksusowe modele BMW robią na drodze wrażenie nawet na najbardziej sceptycznych fanach motoryzacji.

Sławomir Szmal nie ukrywa emocji. Te aż buzują przed Final Four! Na co stać Łomżę Vive Kielce?

Zawodnicy Łomży Vive Kielce jeżdżą luksusowymi BMW

Od dłuższego już czasu kielecki klub ma umowę z salonem BMW ZK Motors, który przekazuje auta dla Vive. W maju ubiegłego roku szczypiorniści ze stolicy Gór Świętokrzyskich przesiedli się do specjalnie przygotowanych dla nich limuzyn BMW 520d xDrive. Każde auto zostało oznaczone numerem i nazwiskiem zawodnika, któremu zostało przekazane. Wszystkie prezentują się niezwykle efektownie, a przykładowe zdjęcia tego modelu znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Można godzinami rozpisywać się na temat mocy i osiągów tych aut. Jednak to wszelkiego rodzaju elektroniczne dodatki robią spore wrażenie. Ciekawym rozwiązaniem jest między innymi sterowanie dodatkami za pomocą gestów. Najważniejsze jednak, że w autach tych szczypiorniści są bezpieczni. Umowa z salonem samochodowym ma dodatkowy wymiar. - Ze strategicznego punktu widzenia to partnerstwo stanowi bardzo ważny element na ścieżce rozwoju klubu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zaszczyceni odnowieniem kontraktu z BMW ZK Motors, który pozwoli nam zaangażować kibiców piłki ręcznej na całym świecie, wykorzystując siłę obu marek - mówił w maju 2021 Dominic Niehoff z Łomży Vive Kielce.

Łomża Vive Kielce pokazała niesamowity film. Ciarki przechodzą po ciele, ludzie pieją z zachwytu

Kiedy mecze Vive Kielce na Final Four?

Łomża Vive Kielce zmagania z Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych rozpocznie od półfinału. W sobotę 18 czerwca rywalem mistrzów Polski będzie węgierska drużyna Telekomu Veszprem. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 15:15. W zależności od wyniku starcia z wicemistrzem Węgier w niedzielę zespół trenera Dujszebajewa czeka starcie finałowe lub o trzecie miejsce. W drugiej parze półfinałowej zobaczymy drużyny FC Barcelona z Hiszpanii i THW Kiel z Niemiec.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze