Zbigniew Boniek zachwycony po zwycięstwie Polaków z Białorusią. Internauci nie mogli powstrzymać radości

2022-01-16 22:48
ME w piłce ręcznej: Polska - Austria
Autor: ADAM WARŻAWA/PAP ME w piłce ręcznej: Polska - Austria

Zbigniew Boniek i internauci nie mogli opanować radości po zwycięstwie Polaków z Białorusinami. Dobra gra Biało-Czerwonych nie obeszła się bez wielkiego, internetowego echa i teraz dopiero widać, jak bardzo żądni sukcesu w piłkę ręczną jesteśmy. Po takim wsparciu ze strony fanów i znanych osobistości możemy być pewni, że Polacy pokażą wielką klasę także w trakcie spotkania z Niemcami.

Reprezentacja Polski w piłkę ręczną dokonała w niedzielę 16 stycznia 2022 roku wielkie sztuki i zwyciężyła w starciu z kadrą Białorusi w swoim drugim meczu w fazie grupowej. Postawa Polaków nie przeszła bez echa w internecie, gdzie przeczytać możemy piękne słowa pod kierunkiem drużyny narodowej. Swoje opinie na temat gry Biało-Czerwonych wyrazili m.in. Artur Siódmiak, Zbigniew Boniek, Łukasz Jurkowski i dziennikarz Maciej Wojs.

Polacy wygrywają z Białorusią i są pewni awansu! Piękne zwycięstwo w drugim spotkaniu mistrzostw Europy!

Reprezentacja Polski wygrywa z Białorusią. Internet zareagował błyskawicznie

Zbigniew Boniek w swoim wpisie na Twitterze nie ukrywał, że jest bardzo zadowolony z tego, co widział na parkiecie. Były szef Polskiego Związku Piłki Nożnej ma nadzieję, że nasi reprezentanci podtrzymają dobrą formę.

- Piękne zwycięstwo naszych RĘCZNYCH. Tak trzymać - napisał Boniek na swoim Twitterze.

- Człowiek oglądał przez lata te 10-bramkowe w****le z Rosją na jakiejś argentyńskiej pampie, porażkę w Izraelu, upokarzający remis w Kosowie, a dzisiaj... Ech, jest pięknie - napisał z kolei dziennikarz Maciej Wojs.

Polska - Niemcy KIEDY mecz? ME w piłce ręcznej 2022: Polska - Niemcy O KTÓREJ GODZINIE Polska zagra z Niemcami?

Aby zobaczyć zdjęcia Polaków z meczu z Austrią, przejdź do galerii poniżej.

Przed nami mecz z Niemcami. Internauci nie mogą się doczekać

Przed Polakami arcyważny sprawdzian w trakcie meczu reprezentacji z Niemcami, który będzie decydował o pozycji lidera w grupie Mistrzostw Europy. Patrząc na nasze dotychczasowe dokonania w trakcie turnieju, nie powinniśmy być na stratnej pozycji.

- No i gitara, zdecydowane zwycięstwo i awans do rundy głównej a z Niemcami o marzenia Panowie. Będzie ciekawie. - napisał na Twitterze były reprezentant Polski Artur Siódmiak.

- Polska-Niemcy o lidera! Pięknie - napisał z kolei Łukasz Juras Jurkowski.

Sonda
Jak reprezentacja Polski poradzi sobie podczas ME 2022 w piłce ręcznej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze