16-letni piłkarz walczy o ŻYCIE! PIORUN trafił go na boisku, wszystko jest na WIDEO

2020-07-06 17:29 Damian Okła
Piorun
Autor: East News

Pogoda podczas lata potrafi zmieniać się jak w kalejdoskopie. Niebezpieczne zjawiska atmosferyczne potrafią zaskakiwać. Ma to niekiedy swoje tragiczne skutki. Tak też było w przypadku 16-letniego piłkarza grającego w klubie Znamia Truda Oriechowo-Zujewo. Ivan Zaborovsky został rażony piorunem i teraz walczy o życie w szpitalu.

O potężnej sile burz przekonujemy się niemal rok rocznie. Coraz wyższe temperatury sprzyjają powstawaniu tych nagłych zjawisk atmosferycznych. Burze potrafią stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego. Zwłaszcza wyładowania. To dramatycznych scen spowodowanych właśnie burzą, doszło w Rosji podczas treningu zespołu z trzeciej ligi.

Trener Bayernu wspiera Lewandowskiego w walce o Złotą Piłkę! Ważne słowa Niemca

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piłkarze Znamii Truda Oriechowo-Zujewo trenowali na świeżym powietrzu. W trakcie zajęć zaskoczyła ich nagła zmiana pogody. Jak wynika z informacji podanych przez klub w mediach społecznościowych, zawodnicy nie zdążyli udać się do hali, w której trenują podczas złej pogody. Niestety miało to tragiczny finał. Piorun uderzył w 16-letniego bramkarza, Igora Zaborovskiego.

Prezes Barcelony przekazał świetne wieści w sprawie Messiego, Leo blisko kolejnego rekordu

Młody piłkarz natychmiast został przewieziony do szpitala i przebywa na oddziale intensywnej terapii, gdzie walczy o życie. - Wszystko działało się bardzo szybko i profesjonalnie. Karetka przyjechała na stadion w ok. osiem minut od zgłoszenia. Młody piłkarz upadł na ziemię i przestał oddychać. Na boisku udzielono mu pomocy i zanim został przetransportowany do szpitala, odzyskał przytomność - powiedział dyrektor generalny klubu, Igor Majorow.

Najnowsze