Trener Bayernu wspiera Lewandowskiego w walce o Złotą Piłkę! Ważne słowa Niemca

2020-07-06 16:55 Piotr Koźmiński
Robert Lewandowski
Autor: ALEXANDER HASSENSTEIN/POOL Robert Lewandowski

Robert Lewandowski (32 l.) zdaniem coraz większej liczby osób wyrasta na jednego z liderów do wygrania Złotej Piłki. Polski napastnik poprowadził Bayern do podwójnej korony, został też najlepszym strzelców zarówno Bundesligi, jak i Pucharu Niemiec. Bayern wciąż jest w grze jeśli chodzi o Ligę Mistrzów i zdaniem wielu fachowców - gdyby monachijczycy wygrali te rozgrywki, RL9 na pewno dostałby upragnione wyróżnienie. A w to, że na nie zasłużył, nie wątpi Hansi Flick, trener Bayernu, który wypowiedział ważne słowa.

Lewandowski pokazuje, że dla niego nie ma górnej granicy. Gdy wydaje się, że osiągnął już maksimum możliwości, Lewy gra jeszcze lepiej i jeszcze skuteczniej, bijąc kolejne rekordy bramkowe. Dokładnie tak jest w tym sezonie, gdzie prowadzi w klasyfikacji Złotego Buta, choć tu niezwykle niebezpieczny będzie Ciro Immobile, goniący Polaka. Ale... jeśli chodzi o trofea, to o wiele większe znaczenie ma Złota Piłka, o której marzy każdy zawodnik.

Po finale Pucharu Niemiec, gdzie Lewandowski dał kolejny popis, zapytano o tę sprawę Hansiego Flicka, trenera Bayernu.

Lewandowski pokazał Niemcom jak balować. Zamykał imprezę o 6:30

Express Biedrzyckiej - Sebastian Kaleta: Rafał Trzaskowski kłamie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Robert strzelił w tym sezonie dla Bayernu 51 goli. Również te dwie bramki w finale Pucharu Niemiec były niesamowite. OK, może miał przy tym trochę szczęścia, ale to też wyróżnia najlepszych. Ma pewność siebie, pewność tego co robi... 34 gole w Bundeslidze. Przy takich statystykach i takiej formie powiem tak: potrafię sobie wyobrazić, że gracz z Bundesligi sięga po Złotą Piłkę. Robert zrobił wszystko, aby podłożyć podwaliny pod otrzymanie tej nagrody. Życzę mu, aby ją dostał - powiedział Flick na pomeczowej konferencji prasowej.

Robert Lewandowski jednak w Realu Madryt? Wpłynęła kusząca oferta

Najnowsze