Ania Lewandowska świętuje wielki sukces. Dała Klarze CZUŁEGO CAŁUSA [ZDJĘCIE]

2020-02-19 13:33 MD
Ania i Klara Lewandowskie
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Ania i Klara Lewandowskie

Już w najbliższych tygodniach spodziewane jest rozwiązanie drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. Niespełna trzyletnia Klara wkrótce zyska zatem braciszka lub siostrzyczkę. Tymczasem mama dziewczynki świętuje kolejny sukces i nie omieszkała się pochwalić tym na Instagramie. Zamieściła przy tym zdjęcie, na którym daje swojej pociesze czułego całusa!

Robert Lewandowski rozgrywa znakomity sezon i po doprowadzeniu reprezentacji Polski do finałów mistrzostw Europy 2020, teraz skupia się w pełni na grze dla Bayernu Monachium. A ma o co - Bawarczycy toczą zacięty bój z RB Lipsk o utrzymanie miejsca na czele tabeli Bundesligi, a dodatkowo powraca teraz Liga Mistrzów. W najbardziej elitarnych rozgrywkach klubowych na Starym Kontynencie, ekipa "Lewego" zmierzy się w dwumeczu z Chelsea, pierwszą potyczkę rozgrywając w przyszłym tygodniu w Londynie.

Czas oczekiwania na drugie dziecko "Lewemu" upływa zatem bardzo intensywnie. Ale jego żona może powiedzieć to samo - mimo stanu błogosławionego ciągle realizuje swoje projekty i działa na całego. Dodatkowo ma co świętować - jej aplikację związaną z żywieniem i treningami pobrało już milion użytkowników. Znana trenerka fitness zamieściła z tego powodu urocze zdjęcie z Klarą podkreślając: - Cieszę sie jak dziecko! A to mój mały motywator.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Anna Lewandowska robi bardzo dużo, o ile nie wszystkie z aspektów, które wymieniła w powyższym wpisie. Widać bowiem po niej jak promienieje w oczekiwaniu na swoje drugie dziecko. A ono przyjdzie na świat już niedługo i z pewnością wprowadzi do domu kapitana reprezentacji Polski i jego żony mnóstwo radości!