Anna Lewandowska pokazała ZDJĘCIE złamanego nosa! Wyglądała jak niebieski stworek

2020-10-22 17:32 bol
Anna Lewandowska ze złamanym nosem
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska ze złamanym nosem

Uprawianie sportów walki musi wiązać się z regularnym odnoszeniem różnych kontuzji. Większość z zawodników liczy się z utratą idealnego, prostego nosa. Jedną z nich była Anna Lewandowska. Trenerka fitness i żona kapitana reprezentacji Polski trenowała z licznymi sukcesami karate. Kilka lat temu miała złamany nos. Teraz pokazała na Instagramie, jak wyglądała, gdy był on niemal dwa razy większy niż teraz. Przypominała... niebieskiego stworka ze słynnego filmu.

Anna Lewandowska przez niemal całe swoje życie była związana ze sportem. Swojej kariery nie rozpoczęła od związku z Robertem Lewandowskim. Wiele lat wcześniej ze sporymi sukcesami trenowała karate. I choć dziś jest kojarzona z fitnessem i utrzymywaniem znakomitej sylwetki, ona wciąż ma wielki sentyment do tamtego czasu. W 2013 roku sięgnęła nawet po tytuł mistrzyni świata.

Lewy ZŁY na trenera, że został zmieniony w meczu z Atletico? Trener Bayernu odpowiada

Ciężka praca, która przynosiła sukcesy wiązała się także z wieloma kontuzjami. Jedną z nich był... złamany nos. Doszło do tego na mistrzostwach Europy w Pradze w 2014 roku. Dziś Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z tamtego czasu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. I trudno nie przyznać jej racji. Trenerka fitness wyglądała jak jedna z postaci z trzykrotnie nagrodzonego Oscarem filmu "Avatar". Zobaczcie, czy się z nią zgadzacie. Zdjęcie już na początku galerii!

Najnowsze