Anna Lewandowska

i

Autor: AKPA / Materiały Canvy Anna Lewandowska

Ale wtopa

Anna Lewandowska w serialu Netfliksa. Zaliczyli kompromitującą wpadkę. Ale blamaż!

2023-03-26 20:16

Anna Lewandowska stawia coraz śmielsze kroki w show-biznesie. Przeprowadzka do Barcelony pomogła całej rodzinie jeszcze bardziej wypromować swoje nazwisko na arenie międzynarodowej. Niewiele osób wie, że trenerka fitness pojawiła się w nowym sezonie serialu Netfliksa "Jestem Georgina", gdzie uwieczniono spotkanie Lewandowskich z ukochaną Cristiano Ronaldo. Netflix nie wystrzegł się jednak dramatycznej wpadki.

"Jestem Georgina" to serial dokumentalny poświęcony ukochanej Cristiano Ronaldo, Georginie Rodriguez. Netflix pokazuje w nim, jak wygląda życie partnerki światowej gwiazdy futbolu. Co ciekawe, w drugim odcinku nowego, drugiego sezonu produkcji pojawiają się także Robert i Anna Lewandowscy. Polska para przecięła szlaki z jedną z najpopularniejszych WAG's na świecie podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w trakcie jednego z bankietów.

Partnerka Cristiano Ronaldo mówi o przemocy i prześladowaniach. Wszystko w ramach promocji serialu

Na nagraniu widać, że Anna Lewandowska zapytała o dopiero co urodzone dziecko Georginy Rodriguez. Krótka wymiana zdań i buziaków zakończyła się wspólnymi zdjęciami i udaniem się w swoją stronę. - To jest żona znanego piłkarza z Monachium. Spotkałyśmy się kilka razy. Jest bardzo miła - opowiadała znajomym Rodriguez.

Wpadka Netfliksa o Annie Lewandowskiej w serialu "Jestem Georgina"

Czujne oko fanów dostrzeże od razu wpadkę Netfliksa podczas nagrania. Co dokładnie się stało? Para Lewandowskich została podpisana na ekranie. "Robert i Anna Lewandowscy. Piłkarz i zawodniczka karate" - brzmiał wielki napis, który pojawił się w trakcie wideo.

Kibice z Polski doskonale wiedzą, że Anna Lewandowska od wielu lat nie uprawia już zawodowo karate. Dziś można powiedzieć o niej wiele innych rzeczy - bizneswoman, trenerka fitness, ale z pewnością nie należy określać jej mianem "karateczki".

Anna Lewandowska z pewnością musi jeszcze nieco popracować nad swoją pozycją w świecie show-biznesu. Kto wie? Być może kiedyś i o niej doczekamy się podobnego serialu!

Zobacz zdjęcia Anny Lewandowskiej z żoną Leo Messiego w galerii poniżej!

Jestem Georgina - ile ma sezonów? Ile odcinków powstało?

Serial "Jestem Georgina" okazał się sukcesem do tego stopnia, że Netflix zdecydował się na wypuszczenie drugiego sezonu produkcji. Oba sezony mają po sześć około 45-minutowych odcinków.

Sonda
Czy sądzisz, że powstanie kiedyś serial o Annie Lewandowskiej?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze