Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram/celiajaunat Celia Krychowiak

gorąca fotka!

Celia Krychowiak wygina ciało w skąpej bieliźnie. Te paseczki zasłaniają bardzo mało, Grzegorz Krychowiak musiał to skomentować

2023-02-28 11:15

Celia Krychowiak od lat realizuje się jako modelka. W ostatnim czasie żona Grzegorza Krychowiaka mocno popracowała nad swoją sylwetką i chętnie prezentuje umięśnione nogi oraz brzuch. Tym razem na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym ubrana jest tylko w skąpą bieliznę, a na ramiona zarzuconą ma marynarkę.

Celia Krychowiak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAG. Żona Grzegorza Krychowiaka swoją urodą zachwyca nie od dziś, a tysiące osób chętnie śledzą jej profil na Instagramie. Francuska modelka wraz ze swoim partnerem jest mocno zaangażowana w branżę odzieżową i często sama prezentuje wymyślone przez siebie kreacje. W ostatnim czasie postanowiła ona jednak nieco więcej czasu poświęcić ćwiczeniom i sama też prezentuje treningi, jakie wykonuje. Tym razem postanowiła zachęcić fanów do zajęć, pokazując ich efekty na własnym ciele, które... znacznie do fotki odsłoniła!

Celia Krychowiak pozuje do odważnego zdjęcia. Grzegorz Krychowiak komentuje

Celia Krychowiak nie od dziś chętnie pozuje do zdjęć, również tych bardziej odważnych. Nie zmieniło się to również w ostatnim czasie, a fani dzięki temu mogą dostrzec, jak zmieniało się ciało żony Grzegorza Krychowiaka. Zdecydowała się ona na ćwiczenia, które jeszcze bardziej podkreśliły jej mięśnie nóg czy brzucha.

Najnowsza fotka wywołała wśród fanów kolejną falę zachwytu. Modelka pokazała się na niej mając na sobie skąpą bieliznę, buty na wysokich szpilkach i luźno założoną marynarkę, która nijak nie zasłania jej wdzięków. Sam Grzegorz Krychowiak nie mógł powstrzymać się od komentarza i pod postem napisał wprost: „Uwielbiam to zdjęcie”. Więcej fotek Celii Krychowiak znajdziecie w galerii poniżej.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze