Chwile grozy reprezentacji Niemiec. Ich samolot musiał awaryjnie lądować

2021-09-09 14:31
Thomas Mueller, reprezentacja Niemiec
Autor: AP Thomas Mueller, reprezentacja Niemiec

Prawdziwe chwile grozy przeżyli piłkarze niemieckiej reprezentacji. Po wygranym 4:0 meczu z Islandią udali się oni bezpośrednim lotem do Niemiec i tak miało zakończyć się ich zgrupowanie. Niestety, w trakcie lotu piloci zgłosili poważne problemy z maszyną i posadzili ją awaryjnie na lotnisku w Edynburgu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale wiele wskazuje na to, że usterka była poważna.

Niemało jest osób na świecie, które nie lubią podróży samolotem, choć obecnie to najbezpieczniejszy środek transportu. Ostatniego lotu najlepiej wspominać nie będą z pewnością reprezentanci Niemiec, którzy wracali z meczu z Islandią w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Nasi zachodni sąsiedzi bez problemu uporali się z Islandczykami i wygrali 4:0, umacniając się na pozycji lidera grupy J. Dużo więcej kłopotów niż to spotkanie przysporzył Niemcom powrót. Zaraz po meczu wsiedli oni do samolotu aby wrócić do kraju, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. W trakcie lotu maszyna zaczęła mieć problemy i piloci zdecydowali się skierować na lotnisko w Edynburgu, aby ograniczyć ryzyko. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wszyscy drżeli o zdrowie Glika. Nie uwierzycie, co spowodowało, że wrócił do gry

Niemcy najedli się strachu. Piloci zgłaszali poważne zagrożenie bezpieczeństwa

O sytuacji informował m.in. brytyjski „The Sun”, który przekazał, że po pojawieniu się problemów piloci samolotu z reprezentacją Niemiec na pokładzie wysłali kod 7700. Ma on oznaczać poważne zagrożenie bezpieczeństwa, więc można przypuszczać, że sytuacja była naprawdę groźna. Na szczęście maszyna bezpiecznie doleciała do Edynburga, a żadnemu z pasażerów i członków załogi nic się nie stało. - Mamy się dobrze. Trwa kontrola bezpieczeństwa w maszynie… - napisano w komunikacie niemieckiej federacji na Twitterze.

Zjawiskowa blondynka to ukochana kata Anglików! Bohater kadry kocha Żurek

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze