Córka Przybylskiej w kusym kostiumie. Bieniuk: „Wczoraj” zaprowadzałem do przedszkola…

2021-06-10 21:36
Oliwia Bieniuk
Autor: Instagram Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, z przytupem wkracza na salony show biznesu. Kilka dni temu ogłoszono, że wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wschodząca gwiazda postanowiła naładować baterie przed tym wyzwaniem w słonecznej Portugalii. Jedno ze zdjęć, które zamieściła na Instagramie, robi olbrzymią furorę. Do tego stopnia, że skomentował je jej ojciec, były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk.

Młoda Oliwia ma blisko 200 tysięcy obserwujących na Instagramie. Córka nieżyjącej już Przybylskiej oraz Bieniuka często dzieli się w internecie swoim życiem prywatnym. Nie inaczej jest podczas wyjazdu do Portugalii.

Euro 2021: Niezbędnik kibica. Wszystko o mistrzostwach Europy 2021 w jednym miejscu!

Kilkanaście godzin temu zamieściła w sieci przepiękne zdjęcia w kostiumie, niespełna dobę później zmieniła strój i lokalizację. Tym razem pochwaliła się seksowną fotką podczas kąpieli w morzu.

Zdjęcie robi furorę. Wśród komentarzy przeważają słowa "piękna", "cudowna", "seksowna". Swoimi spostrzeżeniami podzielił się także ojciec.

- A „Wczoraj” zaprowadzałem do przedszkola... - napisał Bieniuk.

Coś DZIWNEGO stało się z twarzą Georginy. Jesteście w stanie ją poznać? Spójrzcie na te ZDJĘCIA

bnm
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze