Coś DZIWNEGO stało się z twarzą Georginy. Jesteście w stanie ją poznać? Spójrzcie na te ZDJĘCIA

2021-06-10 15:15
Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez

Euro 2021 zbliża się wielkimi krokami. Jedną z gwiazd na żywo śledzącą spotkania mistrzostw Starego Kontynentu będzie Georgina Rodriguez. Ukochana Cristiano Ronaldo z pewnością będzie mocno ściskać kciuki, by kadra jej miłości powtórzyła sukces z Francji z 2016 roku. Piękna modelka jest już gotowa na pierwsze spotkania, w których będzie dopingować Ronaldo. Fani zwrócili uwagę, że niedawno z jej twarzą stało się... coś dziwnego!

Czy reprezentacja Portugalii dokona niesamowitego wyczynu i powtórzy sukces sprzed pięciu lat podczas Euro 2021? Cristiano Ronaldo i spółka to urzędujący mistrzowie Europy, którzy lada dzień zaczynają walkę o obronę złotych medali. Kciuki za swoich ukochanych i bliskich trzymać będą rodziny i dziewczyny czy żony piłkarzy! Wśród nich będzie oczywiście Georgina Rodriguez, wielka miłość Cristiano Ronaldo. Piękna modelka była ostatnio gwiazdą niemałego skandalu, gdy z szerokim uśmiechem pozowała tuż pod krzyżem. Teraz fani zwrócili uwagę na nowy szczegół. Chodzi o twarz zjawiskowej influencerki, która nie do końca przypomina ją z jeszcze nie tak dawnego okresu. Co stało się z twarzą Georginy Rodriguez? Zobacz zdjęcia i dowiedz się z galerii poniżej!

Adam Nawałka chciał zostać ponownie trenerem reprezentacji! Prawda wyszła na jaw, miał wysyłać JASNE SYGNAŁY

Georgina Rodriguez od kilku lat pozostaje w związku z Cristiano Ronaldo. Para wspólnie wychowuje dzieci i niewykluczone, że wzięła już nawet ślub. Czy tak rzeczywiście było? O tym z pewnością wiedzą tylko najbliżsi Ronaldo. Para ukrywa wiele szczegółów z życia prywatnego. Można jednak przypuszczać, że powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Donosiły o tym już liczne media!

bol
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze