Tuż przed Euro 2021 ukochana Cristiano Ronaldo wywołała skandal. WYUZDANA Georgina Rodriguez przy Krzyżu z Chrystusem

2021-06-01 7:21
Georgina Rodriguez przy Krzyżu
Autor: Instagram / georginagio Georgina Rodriguez przy Krzyżu

Cristiano Ronaldo na Euro 2021 ma być jedną z najważniejszych postaci. Portugalczycy staną do obrony mistrzowskiego tytułu sprzed pięciu lat. Piłkarz Juventusu Turyn z pewnością potrzebuje teraz dużo spokoju, by odpowiednio przygotować się do Euro 2020. Nie pomaga mu w tym ukochana Georgina Rodriguez. Modelka po raz kolejny postanowiła zaszokować. Tym razem w sieci pojawiło się jej zdjęcie w atrakcyjnym stroju. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że dziewczyna Ronaldo stoi przy... Chrystusowym Krzyżu.

Euro 2021 rozpocznie się już 11 czerwca. Czasu jest coraz mniej, więc nic dziwnego, że Cristiano Ronaldo z coraz większym skupieniem przygotowuje się do tej ważnej imprezy. Wielki gwiazdor światowego futbolu przed Euro 2020 potrzebuje z pewnością dużo skupienia i koncentracji. Chciałby przede wszystkim poświęcić się piłkarskim marzeniom. Tymczasem wokół jego życia prywatnego znowu wybuchł skandal. Tym razem jednak Cristiano Ronaldo nie jest niczemu winny. Burza w sieci pojawiła się po opublikowaniu przez jego dziewczynę Georginę Rodriguez kontrowersyjnego zdjęcia. Uśmiechnięta i odważnie ubrana wybranka serca piłkarza Juventusu Turyn i reprezentacji Portugalii pozowała przy... ukrzyżowanym Chrystusie. Modelka musiała spodziewać się, że taka fotka wywoła mnóstwo kontrowersji. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego zdjęcia, to koniecznie zajrzyjcie do poniższej galerii!

Kontrowersje wokół Georginy Rodriguez

Wystarczyło kilka minut, by fani Georginy Rodriguez mocno się podzielili. Nic w tym dziwnego. Niektórzy wciąż wzdychali do jej kobiecych wdzięków, a inni sugerowali, że tym razem zdecydowanie przesadziła. Dziewczyna Cristiano Ronaldo z pewnością miała świadomość, że takim zdjęciem naruszy nieco tabu. Trzeba przyznać, że szum wokół niej przed Euro 2021 już był duży, a teraz tylko się wzmógł. Nie wiadomo, co na ten temat sądzi Cristiano Ronaldo, który marzy o kolejnym triumfie na Euro.

Modlitwa dziewczyny Cristiano Ronaldo

Największe kontrowersje wzbudził strój Georginy Rodriguez przy Krzyżu. Chodzi o dość wyuzdaną kreację, eksponującą jej kobiece wdzięki. Modelce nie pomogło zamieszczenie w opisie specjalnie przygotowanej modlitwy dziękczynnej i naraziła się na ogromną krytykę. "Tyle modlitw u twoich stóp, tyle życzeń i łez. Dziś w końcu znów cię spotykam. Dziękuję za oświetlenie mojej ścieżki i bycie zawsze ze mną" - napisała przy zdjęciu z ukrzyżowanym Chrystusem Rodriguez.

Informacje o Portugalii na Euro 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE