Łóżkowa scena Cristiano Ronaldo i Georginy wyciekła do sieci. Od tego ujęcia ciężko oderwać wzrok

2021-05-08 7:46 kkn
Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo
Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo i jego ukochana, Georgina Rodriguez nie należą do osób, które bardzo pilnie strzegą dostępu do swojej prywatności. W mediach społecznościowych oboje są bardzo aktywni i chętnie dzielą się z fanami kolejnymi zdjęciami. Nie brakuje również fotografii, na których widać ich bogactwo. Niedawno partnerka piłkarza Juventusu postanowiła pochwalić się zdjęciami z... łóżka. Ale cała otoczka jest zupełnie inna niż może się wydawać.

Aktywność w mediach społecznościowych to dla wielu najlepszych zawodników, bez względu na dyscyplinę, sposób nie tylko na utrzymanie kontaktu z kibicami, ale również spora część machiny biznesowej. Piłkarze wiedzą to doskonale i nierzadko na ich profilach możemy znaleźć fotografie, które mają na celu zareklamowanie danego produktu. A na takim przedsięwzięciu można zbijać ogromne pieniądze. Nie oznacza to, że na Instagramie, czy Facebooku oglądamy jedynie wartości reklamowe. Wielu zawodników decyduje się na uchylenie rąbka tajemnicy i pokazuje, jak wygląda ich część prywatnego życia. A Cristiano Ronaldo w dodatku uwielbia chwalić się swoim bogactwem.

Zobacz też: Neymar zadecydował o przyszłości! Jeden podpis wart setki milionów. Koniec wszelkich spekulacji

Na jego profilu pokazuje się mnóstwo fotografii, na których możemy zobaczyć luksusowy dom, niebotycznie drogie auta, czy nawet prywatny odrzutowiec, którym podróżuje Cristiano Ronaldo. Zawodnik Juventusu jest szczęśliwym posiadaczem dwusilnikowego odrzutowca Gulfstream G200. Ostatnio Portugalczyk, jak i jego wybranka serca, Georgina Rodriguez postanowili pochwalić się nietypowym zdjęciem z samolotu.

Artur Boruc podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. To już koniec plotek, wiadomość obiegła kibiców

Dlaczego nietypowym? Bo niewielu ma okazję pochwalić się fotografią z łóżka... w samolocie. A tak jest właśnie w przypadku Ronaldo i Rodriguez. Para pokazała łóżkową scenerię z pokładu maszyny. Podróże w takich warunkach na pewno należą do bardzo udanych. Aż nie można się napatrzyć na luksusy jednego z najlepszych zawodników w historii futbolu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze