Marta Kubacka i Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/_marta_ku_ Marta Kubacka i Dawid Kubacki

Bez Kubackiego w Vikersund

Dawid Kubacki zdradził, dlaczego nie skakał wczoraj w Vikersund! Żona Kubackiego walczy o życie!

2023-03-20 15:47

Dawid Kubacki zdradził, dlaczego nie skakał wczoraj w Vikersund. Na początku wiadomo było tylko, że powodem nieobecności skoczka w niedzielnym konkursie są sprawy osobiste. Reprezentant Polski wciąż miał spore szanse na podium w turnieju Raw Air, ale zrezygnował z walki i wycofał się z rywalizacji. Teraz Kubacki wyjawił powody. "Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie" - zdradził kibicom Dawid Kubacki w opublikowanym na Instagramie poście.

Dlaczego Dawid Kubacki nie skakał w niedzielę w Vikersund? To pytanie zadawali sobie kibice po zaskakującym komunikacie Polskiego Związku Narciarskiego. "Dawid Kubacki z przyczyn osobistych opuszcza cykl Raw Air i nie wystartuje w dzisiejszym konkursie" - poinformował PZN w mediach społecznościowych. Krótko przed niedzielnym konkursem. Informację tę podał również Thomas Thurnbichler, austriacki trener polskich skoczków. - Dowiecie się wszystkiego tak szybko, jak to możliwe - stwierdził Austriak na antenie Eurosportu.

Dlaczego Dawid Kubacki nie skakał w Vikersund Skoczek zdradził powody!

Dawid Kubacki w poniedziałek wyjawił powody rezygnacji z niedzielnego startu. Sprawa jest bardzo poważna. Marta Kubacka, żona skoczka, ma poważne problemy kardiologiczne. "Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze" - napisał na Instagramie Dawid Kubacki.

Dawid Kubacki SZCZERZE o ojcostwie. Żona skoczka może liczyć na wielkie wsparcie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze