Dostała SZALONY prezent od ukochanego-kibica. OSZALAŁA z radości! [WIDEO]

2020-02-10 20:54 MD
Fanka Zagłębia Sosnowiec
Autor: Zagłębie Sosnowiec Fanka Zagłębia Sosnowiec

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, a więc także okazja do wykazania się przez klubowe działy marketingu. Ciekawy pomysł na swoiste uczczenie święta zakochanych pokazało Zagłębie Sosnowiec. Klub z województwa śląskiego przygotował specjalnie na tę okazję film. Głównymi bohaterami - a jakże! - zakochani.

Telewizje polskich klubów piłkarskich znane są z nieszablonowych pomysłów i reagowania na bieżące wydarzenia na świecie. Nie inaczej jest także w przypadku Walentynek, które już za pasem. Dzień przeznaczony dla zakochanych zaplanowano tradycyjnie na 14 lutego, a Zagłębie Sosnowiec postanowiło połączyć to z promowaniem sprzedaży karnetów na spotkania swojej drużyny w rundzie rewanżowej Fortuna 1. Ligi.

Sosnowiczanie połączyli fakt zbliżających się Walentynek, aby nagrać wideo, w które zaangażowali kilku kibiców swojej drużyny. Finał historii ma miejsce w domu Zagłębia - na Stadionie Ludowym w Sosnowcu.

Jeśli za tak entuzjastycznymi reakcjami kibiców jak w przypadku pani Agnieszki pójdą umiejętności piłkarzy, to Zagłębie szybko wróci w szeregi Ekstraklasy. Ekipa z województwa śląskiego spadła z niej w poprzednim sezonie, a obecnie na półmetku rozgrywek plasuje się w środku stawki - na 10. lokacie. Z uwagi na rozszerzone baraże, przeznaczone dla ekipy z pozycji 3-6, sosnowiczanie mogą zachować uzasadnioną nadzieję na wywalczenie promocji.

Najnowsze