Aleksandra Pika

i

Autor: Instagram/aleksandrapika Aleksandra Pika

Kusi kreacją

Gorąca dziennikarka TVP Sport w niebywale kuszącym wydaniu. Kusi głębokim dekoltem. Ta fotografia topi nawet najtwardszy lód

2024-05-13 12:05

Wśród dziennikarzy sportowych coraz więcej jest pań, które świetnie radzą sobie przed kamerami i dość szybko stają się popularne wśród fanów. Doskonałym tego przykładem jest Aleksandra Pika. Młoda dziennikarka TVP Sport pojawia się przede wszystkim przy wydarzeniach ze sportów walki. Pika aktywna jest również w mediach społecznościowych, gdzie nie brakuje kuszących zdjęć.

Dziennikarstwo sportowe jeszcze do niedawna było zdominowane przez panów i dziennikarek zajmujących się danymi dyscyplinami było dość mało. Obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej i panie coraz śmielej wkraczają w świat sportu. Przykładem młodego pokolenia dziennikarek jest Aleksandra Pika. Reporterka pracująca w TVP Sport najczęściej pojawia się przy okazji gali bokserskich, gdzie przeprowadza wywiady z pięściarzami. Ale i w studiu TVP Sport pojawia się regularnie. Pika zyskuje coraz większe grono fanów.

Gorące zdjęcie dziennikarki TVP Sport

Aleksandra Pika świetnie odnajduje się również w mediach społecznościowych. Dziennikarka dość regularnie publikuje treści. Przede wszystkim na profilu na Instagramie. Ostatnio zachwyciła internautów swoją wyjątkową kreacją. Pokazała się w koronkowym topie i koronkowej spódnicy w białym kolorze. Top odsłaniał dość sporo. Fotografia bardzo szybko zyskała sporą popularność i setki fanów polubiły post Piki.

Najnowsze