Justyna Żyła ma NOWEGO CHŁOPAKA! To już pewne, mamy PIKANTNE ZDJĘCIE i szczegóły!

2020-09-30 9:56 JWa
Justyna Żyła ma nowego chłopaka
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła ma nowego chłopaka

Justyna Żyła znalazła nową miłość! Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły pokazała zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości. Jest szczęśliwie zakochana w przystojnym mężczyźnie! Justyna Żyła, prezentując partnera, podała także ważny szczegół. Zamieściła także cytat, który dla wielu jest niezwykle ważny i pochodzi z pewnej kinowej superprodukcji!

Justyna Żyła stała się niezwykle popularna w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Wszystko zaczęło się od sławetnego już prania brudów za pośrednictwem Instagrama. Justyna Żyła zarzucała wtedy swojemu byłemu już mężowi zdradę. Minęło kilka miesięcy i związana ze sobą od lat para wzięła rozwód. Każde z małżonków poszło w swoją stronę. Justyna Żyła postawiła na karierę celebrytki - wystąpiła m.in. w Tańcu z Gwiazdami, prowadziła własne show, a ostatnio widzieliśmy ją na planie popularnego serialu paradokumentalnego. Do historii przeszła już jej rozbierana sesja dla Playboya. Od jakiegoś czasu mówiło się sporo, że Justyna Żyła ma nowego chłopaka i najnowsze zdjęcie zdaje się te rewelacje potwierdzać!

Kim jest nowy chłopak Justny Żyły? Czy była żona skoczka znalazła w końcu miłość? [ZDJĘCIE]

Justyna Żyła od jakiegoś czasu publikowała romantyczne zdjęcia. Ostatnio, sądząc po jej InstaStory, randkowała ze swoją nową miłością w stolicy. W Warszawie otrzymała duży bukiet kwiatów, została zabrana na kolację w restauracji i spacer. Później zakończyła wieczór przed telewizorem z kieliszkiem wina musującego w ręce. We wtorek na Instagramie Justyny Żyły pojawiło się zdjęcie, mówiące bardzo dużo o jej nowym związku!

Piotr Żyła wywlekł rozmowy z byłą żoną Justyną Żyła. Później pokazał OSŁA [ZDJĘCIE]

Justyna Żyła ma nowego chłopaka!
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła ma nowego chłopaka!

Justyna Żyła wykonała zdjęcie z mężczyzną, który najprawdopodobniej jest jej nowym chłopakiem. Z podpisu dowiedzieliśmy się bardzo ważnej rzeczy. Literka "A." wskazuje, że wybranek serca ma imię zaczynające się właśnie na "A". Justyna Żyła wykorzystała przy fotografii także cytat ze znanego filmu animowanego "Król Lew" - "Miłość rośnie wokół nas". Życzymy dużo szczęścia!

Justyna Żyła stanęła PUPĄ do kamery i dostała TAKI KOMENTARZ! Co za słowa

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze